Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Harry Redknapp odchodzi, Tottenham bez managera!

27 czerwca 2012, 23:14, Krzysztof Runowski
Harry Redknapp zrezygnował z posady managera Tottenham Hotspur. Anglik złożył wypowiedzenie w środę. Przyczyną odejścia Redknappa jest brak porozumienia z prezesem Danielem Levym odnośnie przedłużenia wygasającego za rok kontraktu.

„Jestem szczęśliwy, że miałem okazję prowadzić Tottenham i dumny z naszych osiągnięć” – skomentował Harry. „To był wspaniały okres, momentami graliśmy zapierający dech w piersiach futbol. Jest mi smutno, że moja przygoda ze Spurs kończy się i chciałbym podziękować piłkarzom, trenerom i kibicom za fantastyczne cztery lata”.

Daniel Levy podsumował: „To nie była łatwa decyzja dla mnie i dla zarządu. Fakt, że zdecydowaliśmy się rozstać z Harrym nie zmienia faktu, że wykonał on u nas kapitalną robotę i zawsze będzie witany na White Hart Lane z należytymi honorami”.

Faworytem to objęcia schedy po Redknappie jest manager Evertonu – David Moyes, jednak jak dotąd Tottenham nie zgłosił się oficjalnie do klubu z Liverpoolu w tej sprawie.
Źródło: oficjalna/bbc

124 komentarzy ODŚWIEŻ

halabala
14 czerwca 2012, 09:02
Liczba komentarzy: 1310
Raptus - oceniajmy całokształt, a nie ostatni czas. Proponuję porównać, gdzie byliśmy gdy przychodził, a gdzie jesteśmy gdy odchodzi.
0
Raptus1
14 czerwca 2012, 08:56
Liczba komentarzy: 359
Gdyby był taki cacy, to dalej pełnił by swoją funkcję.
0
halabala
14 czerwca 2012, 08:48
Liczba komentarzy: 1310
Bookmakers' favourites for Tottenham job Everton manager David Moyes Wigan manager Roberto Martinez United States coach Jurgen Klinsmann Former Chelsea boss Andre Villas-Boas Former Liverpool manager Rafael Benitez Correct as of 13 June at 23:30 BST Z tego zestawienia, w kolejności najchętniej na pozycji managera widziałbym: Martinez, Klinsmann, Benitez, Moyes, Villas-Boas.
0
halabala
14 czerwca 2012, 08:44
Liczba komentarzy: 1310
Harry, dziękujemy za fantastyczne cztery lata! Były kapitalne wzloty, nieliczne upadki, ale zawsze, zawsze było ciekawie, emocjonująco, i ekscytująco, a bardzo często - niewiarygodnie dobrze. Odchodzi wielki trener, jeden z najlepszych w historii Tottenhamu, nie chcę widzieć w komentarzach wylewania pomyj - czas podziękować Harry'emu za świetną robotę, którą wykonał. Thank you Boss!
0
|<  <<  <  3  4  5  6  7  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 40 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się