Tottenham gorszy od Fulham - 2:1

23 listopada 2008, 17:37, Spursmania
Tottenham Hotspur po pucharowych bojach pojechał do sąsiadów w Londynie na Craven Cottage, aby tam przegrać 2:1 po bramkach ex-Koguta Simona Daviesa oraz Andrew Johnsona i jednej dla Spurs - Frazier Campbella. Warto dodać, że w drużynie Fulham grało aż czterech byłych zawodników z White Hart Lane.

Od początku spotkania gospodarze ograniczyli się tylko do kontratakowania i grania "lagi" na wysuniętego Johnsona. Kibice do 35 minuty musieli czekać na pierwszego gola. Wspomniany już wcześniej Simon Davies uderzył piłkę główką, którą próbował złapać Heurelho Gomes, ale ta odbiła mu się od klatki piersiowej i wpadła do bramki. Wynik do przerwy nie uległ zmianie - 1:0.

W drugiej połowie ujrzeliśmy dwie zmiany, za Luke Modrića wszedł filigranowy Anglik - Aaron Lennon, zaś za Toma Huddlestone'a, Roman Pawluczenko. Mimo zmian Spurs nie zdołali strzelić bramki, udało się to za to gospodarzom. Po rzucie rożnym w 69 minucie Andrew Johnson pokonuje Gomesa. Harry "Hudini" dwie minuty później zmienia Darren Benta, za Fraizera Campbella, była to trzecia i ostatnia zmiana. Jak się później okazało Boss "Kogutów" trafił w "dziesiątke", bowiem młody Anglik dziewięć minut później po akcji Jenas-Bentley uderzył na długi słupek Schwarzer'a, co efektem rzecz jasna był gol! Po trafieniu Tottenham znacznie przejął kontrole nad spotkaniem, szkoda tylko, że tak późno, ponieważ nie zdołali, choćby i uratować remisu, nie mówiąć już o wygranej w Derbach Londynu.

Jest to pierwszy przegrany mecz Harry'ego Redknapp'a, kolejny raz błąd zrobił Heurelho Gomes. Przeciętny mecz zagrał Luka Modrić - zresztą podobnie jak cały zespoł, bez pomysłu na grę.

Fulham Londyn: Schwarzer, Pantsil, Hughes, Hangeland, Konchesky, Dempsey(87 Gera ), Murphy, Bullard(90+3 Andreasen ), Davies, Johnson, Zamora

Tottenham Hotspur: Gomes, Corluka, Woodgate, King, Bale, Bentley, Jenas, Huddlestone(45 Pavlyuchenko ), Zokora, Modric(45 Lennon ), Bent(71 Campbell )

Liczba komentarzy: 2742
No i oczywiscie jak zwykle wszystko te Zydy!:D Nie mow tego tylko glosno, bo czesc naszej wspanialej klasy politycznej (ta, ktora na slowa "kwity" i "IPN" dostaje wzwodu, zas na slowa "jidysz" i "Zydzi" naglego ataku agresji) wyprowadzi z tego "oczywista oczywistosc", ze Walesa to Judejczyk (czy jak to tam Rydzyk mowi):D
0
aapa
18 listopada 2008, 13:59
Kwity to sa napewno, na Ciebie też. A propos wiesz, że słowo kwit pochodzi z jidysz. Bóóóóóój się.
0
aapa
18 listopada 2008, 12:40
Aapa- do "Misji specjalnej"??? A czyzby ostatnio, "zupelnie przypadkiem", wyplynely na niego jakies kwity z IPN-u???:D:D:D
0
aapa
18 listopada 2008, 09:18
Wujo, ja się zgadzam, tylko Bale w ofensywie właśnie jest beznadziejny ostatnio.
0
Wujo
18 listopada 2008, 02:43
Liczba komentarzy: 513
A dla mnie sprawa jest prosta-jeśli mamy grać ofensywny futbol,to na obronę nieraz każdy będzie narzekał. A mi wcale nie przeszkadzają mecze w których stracimy 2-3 gole,ale zdobędziemy 3-4. Spotkanie z Fulham? No co jest,kto powiedział,że wszystko będziemy wygrywać?
0
aapa
17 listopada 2008, 13:55
Nie wiem jak Wam, ale jak widzę naradzających się przy lini bocznej trenerów, to za dobrze to nie wróży. Jakas panika w oczach sie pojawia. Nie wiem czy słuszne było zdjęcie Modrića już po pierwszej połowie (ponoć kontuzja), tak samo Huddelstone`a. Tragedie dalej mamy w obronie, King jest niepewny, Woodgate też raczej za nim podąża, Hutton bez formy, a to co wyprawia Bale to się normalnie do "Misji specjalnej" (czy jakoś tak) nadaję. Bronią się Lennon, Modrić, Ćorluka. Napastnicy to inszy temat, bo sami nic nie zrobią więc jak dobrze zagra reszta to oni też. O Gomesie szkoda gadać, ale nie jest też tak, ze jak sie go zmieni to wszystko bedzie ok. Ale, że w kadrze nie ma żadnego młodziaka to normalnie obciach.
0
spurs3
16 listopada 2008, 21:27
Liczba komentarzy: 632
Fakt Gomes popełnił babola gigant i pewnie tym ustawił mecz, pozniej kilka piłek wyjał ale fakt faktem spieprzył. Mnie najbardziej przeraza gra Spurs przy rzutach roznych, wtedy najpewniej stracimy gola. Z liverpoolem w CC 2 gole , z Fulham jeden, a ars tez tak stracilismy. Mamy swietnie zbudowanych obroncow a robia nam młyn ze az zal patrzec. Za tydzien pojedynek gomes - robinson i mimo wszystko wierze ze Gonzo w tym pojedynku okaze sie lepszy. W babolach Robbo juz przescignal Jamesa , A gonzo po babolach zycia z AV i Fulham juz moze , daj Boze, wyczerpał limit. Oczywiscie pamietamy bledy Gomesa, ale nie pamietamy swietnych interwencji (czesto tez szczesliwych ale skutecznych), np. z chelsea, wigan, liverpoolem w lidze. Reasumujac musimy poprawic gre w obronie przy stalych fragmentach gry, bo wtedy i 3 bramkarzy w bramce nam nie pomoze.
0
tuczi
16 listopada 2008, 14:13
Liczba komentarzy: 2242
Gomes dostosował się od początku sezonu do całej naszej drużyny, a wczoraj nie zgubilismy punktow przez niego, tylko przez całą drużynę, która zagrała katastrofalnie. Ja nawet sie ciesze z tej porażki, moze niektorzy otrzeźwieją, bo juz Harry'ego wychwalali od najlepszych menedzerow Spurs ever ... ( nie na tej stronie )
16 listopada 2008, 12:49
Szkoda że przegrali bo teraz liczą się ważne punkty. Może to przez zmęczenie? Ostatnio mamy po 2 mecze w tygodniu
0
tuczi
16 listopada 2008, 12:46
Panowie, jesli kreci sie wam w oku lezka za Robbo, to powiem wam, ze tez niezle wczoraj spieprzyl Blackburn mecz!!!
0
tuczi
16 listopada 2008, 11:16
"Od początku spotkania gospodarze ograniczyli się tylko do kontratakowania i grania "lagi" na wysuniętego Johnsona." - to chyba jakiś żart. Fulham cały czas cisnęło, a Tottenham miał jedną dobrą akcję. "Wspomniany już wcześniej Simon Davies uderzył piłkę główką, którą próbował złapać Heurelho Gomes(...)" - piłka była uderzona nogą, główkował Woodgate, lekko zmieniając tor jej lotu. Mnie tam szkoda Gomesa, bo bramkarz całkiem niezły. Widać jednak, że nie może się zaaklimatyzować i jego problemy akumulują się. C'mon Fulham!
0
tuczi
16 listopada 2008, 10:22
Bez przesady,Gomes gra na tym samym poziomie co Robinson,a skoro z Paulem przezylismy troche czasu to i z "gonzem" tak samo bedzie...a potem pewnie ktos inny przybedzie(tak samo bedzie z trenerem) i toczyli bedziemy sie dalej w tunelu życia heh.
0
tuczi
16 listopada 2008, 02:20
Wiem, ze znow dopadna mnie "hieny obroncy Gomesa" ale ja nadal swoje... Ten koles zawala Nam mecze i po drodze do domu gubi Nam punkty !! Ile jeszcze czasu dacie, aby Pan Gomes zdecydowal sie na dobra gre ??????????? A moze musimy Go o to poprosic jakas delegacja ?? Nie oszukujmy sie. Totalne dno stoi w Naszej bramce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 listopada 2008, 22:35
Zagraliśmy totalne DNO! Przypominało mi to trochę nasze poczynania z początku sezonu... Czyżby "odwilż" jaka nastąpiła po objęciu posady przez "Huddiniego" dobiegła końca?
Liczba komentarzy: 1361
gomes bronił dobrze prócz tego wielkiego wielbłąda jakiego popełnił,lecz robi za dużo błędów,może niech usiądzie na ławce a wejdzie cesar.
0
Marcin
15 listopada 2008, 21:38
Liczba komentarzy: 1784
W porządku Barometr.W tej chwili nie mam na to czasu ale jutro obiecuje Ci komentarz w sprawię Gomesa.

11-20 0%

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype