Huddlestone ukarany niesłusznie

4 września 2012, 18:43, Tomasz Wasak
Tak mniej więcej brzmi werdykt komisji FA zajmującej się rozpatrywaniem zasadności kar dyscyplinarnych będących konsekwencją m.in. czerwonych kartek.
Przypomnijmy, że "Hudd" pojawił się na boisku w 81 minucie meczu z Norwich City, sędzia "pozwolił" mu przebywać na nim tylko do 89 minuty, gdy zinterpretował wślizg Toma jako brutalny faul na zawodniku Norwich - Jonny Howsonie.
Już na pierwszy rzut oka przewinienie naszego pomocnika wcale nie było oczywiste, tym większe było zdziwienie kibiców, że arbiter spotkania sięga po kartonik...szokiem okazał się jego czerwony kolor.
Po meczu Andre Villas Boas przyznał, że jego zdaniem czerwona kartka była rażąco niesprawiedliwa i prawdopodobnie klub będzie apelował o uchylenie kary dla zawodnika.
Do apelacji naszego klubu przychyliła się FA i cofnęła karę dla Toma, wskutek czego będzie On mógł wystąpić w następnym meczu ligowym przeciwko Reading.

20 komentarzy ODŚWIEŻ

Emilian
6 września 2012, 14:58
Liczba komentarzy: 179
Hudd to dobry zawodnik. Mój ulubiony w składzie Spurs. Ale jeśli nie wróci do dobrej dyspozycji (w tym nie zrzuci kilka kilo) to lepiej aby odszedł, bo bez gry to będzie katastrofa. Wypożyczenie było dobrą opcją dla niego.
0
corey
6 września 2012, 09:53
Liczba komentarzy: 34
Nawet jakby nie udało mu się przebić do pierwszej jedenastki to i tak będzie wartościowym uzupełnieniem składu :D
Liczba komentarzy: 1248
Obyś się mylił ;) szczególnie biorąc pod uwagę to, że Tom grał w pierwszym składzie u wszystkich dotychczasowych trenerów od Jola, a czasem konkurencja była duża...
0
tuczi
5 września 2012, 19:43
Wiesz Stary, byłem na meczu naszej XI w Southend. Tam też wygraliśmy 6-0, bez Hudda, Dawsona i Naughtona... Wiesz jak w środku pola panował Tom Carroll :P. Nie mam nic przeciwko Big Tomowi, bo lubię go bardzo, ale jednak nie widzę go, jako prowadzącego zawodnika. Niestety. Obym się mylił naturalnie ;)
0
gaizka
5 września 2012, 19:39
racja to było Wycombe, ale od czegoś trzeba zacząć, Hudd całkiem niedawno wrócił po kontuzji i będzie jeszcze pociecha z jego gry...jeśli tylko dostanie szanse, a mam nadzieję że dostanie, bo rozgrywek mamy co niemiara ;)
0
tuczi
5 września 2012, 19:36
Gaizka, wygraliśmy z Wycombe, a nie Boltonem. Ale masz rację, właśnie wśród "takich" przeciwników Hudd czuje się dobrze :P
0
tuczi
5 września 2012, 19:34
Cienki jak polsilver... Absolutnie nie jest to zawodnik na nasze cele, jeśli wciąż są takie same jak przed sezonem :P. Nadaje się na maskotkę drużyny, a nie na playmakera.
0
gaizka
5 września 2012, 19:32
Z pewnością Hudd ma cechy, którymi nie dysponują inni nasi środkowi pomocnicy, czekamy tylko na rozkwit formy, taki aby i Boasa zdziwił! Moim zdaniem już podczas sobotniego meczu Tom dobrze czuł się z piłką, wczoraj zagrał w meczu Spurs XI (Dawson i Naughton też grali) i wg relacji był panem środka pola, a nasz team wygrał z Boltonem XI 6-0.
0
_jaroszy
5 września 2012, 19:05
Liczba komentarzy: 805
Jak by Tom odbudował formę , to mógłby powalczyć spokojnie o pierwszy skład . Ja tam lubiałem starego dobrego Big Toma , który potrafi huknąć z dystansu i nie da sie łatwo przepchnąć i odebrać sobie piłkę .
0
Dzudolffo
5 września 2012, 16:05
Liczba komentarzy: 136
Ja wierzę w niego, wierzę, że odbuduje formę i nie raz urwie brameczkę z daleka :)
0
wersus
5 września 2012, 14:45
Liczba komentarzy: 53
Jest pierdyliard razy bardziej wartościowy od JJ i Jake'a, więc nie psioczyć na niego.
0
corey
5 września 2012, 09:49
Niech wraca do formy :) bo w mojej opinii jest bardziej wartościowym graczem niż Jenas czy Livermore :)
0
Cerbin
5 września 2012, 09:35
Liczba komentarzy: 469
P.S. 2 Przyznać się, który podpalił Emirates?;)
0
Cerbin
5 września 2012, 09:04
P.S. W przyszły czwartek na Eurosporcie jest mecz Tottenham - Barcelona.
0
Cerbin
5 września 2012, 09:02
Hades, na wypożyczenie? Niesłusznie dostał czerwoną kartkę. Miał niemal rok przerwy od piłki. Grał z 10 minut a i tak był bardziej widoczny od Jenasa, czy Livermorea. Ja go chce w pierwszym składzie. A teraz możecie bluzgać:P
0
Hades
4 września 2012, 22:07
Liczba komentarzy: 710
Miejmy nadzieję, że gdzieś się wypożyczenie się załapie.
0
RAFO THFC
4 września 2012, 20:20
Liczba komentarzy: 3181
pewnie, że nie było tam czerwa - dobrze, że nie walnęli nam gola na 2-1 w końcówce, bo teraz musiałbym szukać snajpera, który zdjąłby tego ślepego arbitra...
0
Wduwek
4 września 2012, 18:53
Liczba komentarzy: 892
"Do apelacji naszego klubu przychyliła się FA i cofnęła karę dla Toma, wskutek czego będzie On mógł wystąpić w następnym meczu ligowym przeciwko Reading." - ja wiem czy to taka dobra wiadomość? :P Może lepiej niech tego bana jeszcze raz dadzą? :P
0
gaizka
4 września 2012, 18:52
Tyle dobrego, teraz czas na pierwsze zwycięstwo ;)
0

1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek