Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham remisuje w Atenach

15 października 2012, 16:05, Krzysztof Runowski
W drugim meczu grupowym Ligi Europy, Spurs zremisowali na stadionie olimpijskim w Atenach z miejscowym Panathinaikosem 1:1. Bramkę dla Kogutów zdobył w pierwszej połowie Michael Dawson, celnie główkując po rzucie wolnym bitym przez Toma Huddlestone'a.

Tottenham był w meczu stroną dominującą, dlatego w kategoriach zawodu należy potraktować ostatni kwadrans meczu, kiedy to najpierw gospodarze wyrównali po trafieniu Toche, a następnie z dużą determinacją dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki. Podopiecznym Andre Villasa-Boasa tej determinacji zabrakło, dlatego z południa Europy przywożą zaledwie jeden punkt.

Panathinaikos (4-1-2-3): Karnezis, Seitaridis, Triantafyllopoulos, Pinto, Vyntra; Vitolo; Zeca, Marinos (Sissoko, 46); Christodoulopoulos (Mavrias, 85), Toche, Owusu-Abeyie (Chouchoumis, 90+3). Unused subs: Kotsolis, Fornaroli, Barbarouses, Lago.

Spurs (4-2-3-1): Lloris; Walker, Caulker, Dawson, Vertonghen; Dembele, Huddlestone (Sandro, 81); Lennon (Townsend, 76), Dempsey (Sigurdsson, 67), Bale; Defoe. Unused subs: Cudicini, Gallas, Falque, Mason.

Goals: Panathinaikos - Toche (77). Spurs - Dawson (35).

Yellow cards: Panathinaikos - Vyntra (74). Spurs - Bale (40).

Referee: Mr F Meyer (Germany).
Źródło: własne, strona oficjalna