Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Bale: Real ma historię, osobowość i urok

28 października 2012, 00:46, Spursmania
Jak donosi hiszpański dziennik AS, Real Madryt zrobi wszystko, by w letnim okienku transferowym sprowadzić do swojej drużyny Garetha Bale'a. Walijczyk miałby kosztować Królewskich 60 milionów euro, a Real tym samym w wyścigu o zakontraktowanie Bale'a wyprzedziłby m.in. Manchester City czy Chelsea.

Oznaczałoby to też kolejną poważną transakcję na linii Real - Tottenham - w zeszłe lato, zespół z Madrytu wzmocnił już gracz ,,Spurs'', Luka Modrić. Bale jest klarowny w swoich planach - jest otwarty na opcje przeniesienia się do Madrytu bądź Barcelony. Gdyby miało stać się inaczej, wolałby pozostać na White Hart Lane, jak sam powiedział w wywiadzie z AS przeprowadzonym w ubiegłym roku.

- Nie boję się gry za granicą i jeśli pojawi się poważna oferta, to warto będzie ją rozważyć. Opuściłem dom w wieku 15 lat i jeśli miałbym odejść z Premier League to po to, by nauczyć się nowego języka, poznać innych ludzi, inny kraj i rozwijać się jako osoba. Zbyt wielu graczy z Wysp Brytyjskich nie występuje w innych ligach bo Premier League jest bardzo silna, ale La Liga również stoi na wysokim poziomie, z zawodnikami takimi jak Cristiano Ronaldo czy Leo Messi - powiedział Bale.

Piłkarz Tottenhamu uważa też, że Real ma szczególną pozycję w świecie futbolu: - Dorastałem oglądając i podziwiając Zinedine'a Zidane'a, Beckhama czy Ronaldo, którzy stwarzali niesamowitą aurę. Mówimy o najlepszym klubie na świecie. Real ma historię, osobowość, urok. Gdy byłem młodszy chciałem wykonywać różne rzeczy, które Zidane, Ronaldo czy Beckham robili na Bernabeu. Na przykład ruletę Zidane'a.
Źródło: anglia.goal.pl

35 komentarzy ODŚWIEŻ

saikor
28 października 2012, 20:00
Liczba komentarzy: 98
Też pomyślałem o Rodriguezie od razu ! już od dawna jestem jego wielkim fanem
0
dawidskuza
28 października 2012, 19:02
Liczba komentarzy: 137
100mln euro ok ale nie za 60. Martwię się tym odejściem Garetha, czy gdyby się to zdarzyło miał by go kto zastąpić. Najlepiej to go trzymać chłopak gra na poziomie. Ale to będzie cieszko.
0
Sawik
28 października 2012, 16:37
Liczba komentarzy: 342
Dobrym zastępstwem dla Garetha Bale'a będzie James Rodriguez z FC Porto. Za te 60 mln euro, można go wziąć z Porto razem z Joao Moutinho.
0
Wduwek
28 października 2012, 15:05
Liczba komentarzy: 892
Akurat transferu Dembele to kibice Mułów nam zazdroszczą. A co do Bale'a - jak przychodził do nas też nikt nie wiedział, że tak się wyrobi. Na jego pozycje może uda się kogoś młodego, zdolnego wyhaczyć. Przychodzi mi na myśl np Ince z Blackpool.
0
zalewa
28 października 2012, 14:57
Liczba komentarzy: 139
Nie ma co się oszukiwać, że będzie przez długie lata u nas. I nie wiesz tego czy nie przyjdzie nikt kto się nie okaże lepszy, Nie jeden Bentley się nam jeszcze trafi i nie jeden strzał w dyche zapewne. Nie ma na to rady.
0
PatricziwwersjiBeta
28 października 2012, 14:03
Liczba komentarzy: 237
zalewa: Jakiś Bentley np? :D Nie ma co się oszukiwać jak Bale odejdzie to nie przyjdzie nikt lepszy ani taki sam, przykład Modricia miał być Willian Moutinho Isco czy kto tam jeszcze a przyszedł Dembele nie mówię że to zły trasfer bo tak nie jest ale to jest tylko substytut rozgrywającego a nie prawdziwy playmaker.Powtarzam transfer Moussy był dobrym posunięciem żeby nie było!
0
zalewa
28 października 2012, 13:17
Liczba komentarzy: 139
Co mnie osobiście jak najbardziej będzie cieszyć ;) Może i tyle nie wyda co nie znaczy, że nie ściągnie kogoś kto nam zrobi różnice w ekipie.
0
Gan1982
28 października 2012, 13:14
Liczba komentarzy: 538
Pieniazki to pojda na stadion, a nie na 3 grajkow. Levy przez nastepne trzy lata nie wyda tyle co teraz w okienku.
0
zalewa
28 października 2012, 13:02
Liczba komentarzy: 139
Bez przesady, nie ma ludzi niezastąpionych co pokazał nam przykład Modricia kiedy gra Dembele. Brać 60 mln i nie pytać bo się jeszcze połapią i rozmyślą. Za takie pieniążki jak już ktoś słusznie zwrócił uwagę można kupić 3 świetnych piłkarzy. Nie ma co się oszukiwać, że Bale jest z nami bo czuje jakąś kogucią miłość, wychowankiem nie jest i nie ma co liczyć, że spędzi u nas większość kariery. Levy na pewno zdaję sobie z tego sprawę i już liczy na co pójdą pieniążki hehe. Poruszę jeszcze tylko kwestie sprzedawania największych piłkarzy. Jasne jest, że nie chcę żebyśmy skończyli jak anale. Oni jako supermarket dla barcy a my dla realu, ale póki co nie mamy czym przekonać do siebie największych gwiazd, ani w LM ani zarobkami nikogo tu się nie przekona. Wierzę, że Levy jest w stanie zbalansować te rzeczy.Dlatego trzeba rozwijać klub :) liczyć na wychowanków i postarać się o większy obiekt. To wizja na kilka lat i przez ten czas nie wróże nam wielkich sukcesów. Pozostają te mniejsze jak derby, ogrywanie mułów lub raz na jakiś czas namieszanie w LM. Emocji na pewno nie zabraknie w końcu to Tottenham, życzę sobie tego nam wszystkim. Kiedy staniemy się klubem z którym będzie miał pogłos jak Myły albo chociaż ruscy wtedy pod takim newsem będę grzmiał, żeby takich piłkarzy nie sprzedawać.
0
_jaroszy
28 października 2012, 12:25
Liczba komentarzy: 805
Nie przesadzajmy że 60 mln to śmiech , to dobra cena tylko nie wyobrażam sobie kto mógłby nam Bale'a zastąpić . Ciężko będzie znaleźć kogoś niedrogiego i dobrego.Mam nadzieje że to tylko spekulacje i Gareth wcale się nigdzie nie wybiera .
0
RAFO THFC
28 października 2012, 12:16
Liczba komentarzy: 3181
hola hola - 60 baniek to jakiś śmiech! --- na miejscu Levy-go podsunąłbym Gareth-owi klauzulę odejścia na poziomie 100 mln euro...
0
Dzudolffo
28 października 2012, 11:00
Liczba komentarzy: 136
Dobry deal, nie ma co.
0
olivier
28 października 2012, 10:30
Liczba komentarzy: 1361
Bale odejdzie a w zamian Levy kupi nam Downinga ^^
0
Shady
28 października 2012, 07:40
Liczba komentarzy: 50
No to po Bale'u. Real rozkrada nam ekipe.
0
PatricziwwersjiBeta
28 października 2012, 01:10
Liczba komentarzy: 237
Nigdzie ni pójdziesz chłopcze ;p Ale znając naszego chairmana to jeśli będzie dobra oferta to niestety pójdzie :/
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 70 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się