Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

West Ham 0-2 Tottenham

11 grudnia 2008, 09:37, Paweł Ćwik
Ciekawe widowisko, a co najważniejsze zwycięskie obejrzeli w poniedziałkowy wieczór kibice Spurs. Tottenham ograł swojego sąsiada z Londynu - West Ham United 2:0.

Koguty mogły objąc prowadzenie już w 1 minucie, jednak prosto w bramkarza uderzył Modrić. W pierwszej połowie Spursi mieli jeszcze 2 świetne sytuacje - najpierw strzał Bentleya wybronił Green, a tuż przed przerwą w słupek strzelił Roman Pavlyuchenko. West Ham odpowiedział jedynie dwoma przepychankami z udziałem ich zawodników ( Neil vs Pavlyuchenko, oraz Bellamy vs Zokora ) oraz nieuznaną bramką z rzutu rożnego.

Po przerwie Koguty troszkę spuściły z tonu, jednak przyśpieszenie nastąpiło w dobrym momencie
. W 68 minucie perfekcyjnie do akcji włączył się King i strzałem głową wykończył dośrodkowanie Aarona Lennona.

W końcówce bezapelacyjnym bohaterem Kogutów został Gomes, który w wielkim kotle obronił strzał z kilku metrów Di Michele. Gdy wydawało się, że pod naszą bramką będzie aż do ostatniego gwizdka sędziego nerwowo dosłownie kilka sekund po fenomenalnej interwencji Gomesa wynik pięknym strzałem zza pola karnego ustalił rezerwowy Jamie O'Hara. West Ham - Tottenham - 0:2.

Składy:

West Ham: Green, Neill, Collins, Upson, Ilunga, Behrami, Mullins Di Michele 73), Parker (Tristan 83), Faubert (Noble 58), Cole, Bellamy.

Tottenham: Gomes, Corluka, Woodgate, King, Assou-Ekotto, Lennon, Zokora, Jenas, Bentley (O'Hara 81), Modric, Pavlyuchenko (Bent 54)

Żółte kartki: Behrami, Noble

Sędzia:C.Foy
Źródło: własne

28 komentarzy ODŚWIEŻ

nth1
9 grudnia 2008, 07:27
Liczba komentarzy: 70
Taki Bentley na przykład. Nie mam mu za złe tysiąca dośrodkowań donikąd, bo wiem, że można zawsze liczyć, że jak nadarzy się tylko okazja to przyłoży z pierwszej, z powietrza. Nieraz z lewej, zwykle z prawej, jak w pierwszej połowie. Z tego rodzą się bramki. Jak strzał O'Hary. To jak potwierdzenie dla: po co się nieraz tak męczyć cały mecz? Gdy nie idzie, to nie warto nieraz uprościć taktykę jak u Dachno i strzelać z każdej, nawet nieobiecującej sytuacji? I nagle już nie wymęczone jeden zero lecz dwa. Coś zawsze lubi wpaść odważnym. O'Hara i Gomes psychicznie wyraźnie podbudowani.
0
konradthfc
9 grudnia 2008, 07:25
Liczba komentarzy: 524
Dzieci które chcą doskoczyć do klamki żeby otworzyć drzwi - komentarz chyba Nahornego z C+ zaraz przed meczem. Usmiałem się do łez. Natomiast tak czytałem te wasze komentarze a propos dziewczyn, żon i innych płci przeciwnych które ogladają z wami mecze i Spurs wygrywają. Nie chciało mi się wierzyć ale to chyba fakt. Mojej dziewczynie pomyliła się godzina rozpoczęcia meczu i wróciła od koleżanki godzinę wcześniej. Chcąc nie chcąc ogladała ze mną mecz. No i co? 2-0. Coś w tym musi być :) A wracając do meczu... Zwycięstwo zasłużone. Nie daliśmy pograć Młotom na żadnym skrawku boiska. Bardzo wysoko ustawieni w tym meczu (może poza momentem od strzelenia gola przez 10 minut) nasi gracze nie dali sobie wydrzeć jakże ważanych 3 punktów. Dobrze że wrócił Modric. Poprawnie wczoraj Jenas i Bentley (choć ten jeden drybling przy linii - klasa). Podobały mi się jego wymiany stron z Lennonkiem. Atak jak to atak. Pawliuczenko o krok od kolejnego gola. Obrona dobrze. Znakomite wejście O'Hary. Generalnie mecz na plus. I te śpiewy na koniec.....
0
Pistons
9 grudnia 2008, 04:19
Liczba komentarzy: 240
Klasyczne, ładne zwycięstwo wyjazdowe Tottenhamu. Tym cenniejsze, że po ładnym meczu i nad lokalnym londyńskim rywalem. Gomes wreszcie na plus, super Lennon i King. Słabiej Bent.
0
woitek
9 grudnia 2008, 00:51
Liczba komentarzy: 280
I said(Harry): 'No chance tomorrow Ledley?' "He said(Ledley): 'I'll ice it and let's see how it turns out tomorrow'. He turned up today and said he would give it a go. "It is like that every week for him. He can't train all week. The first time we see him is the day before a game when he comes out and tries to get himself going again. "It is such a shame for such a talented boy that he has a knee like that, that stops him playing all the time and doing what he wants to do."-moze nie gral ostatnio na 100%-ale to jest nasz kapitan.Dobry mecz zasluzone zwyciestwo .Cudownie...
0
me262schwalbe
9 grudnia 2008, 00:16
Liczba komentarzy: 273
Po pierwszej polowie myslalem, ze juz nie wygramy tego meczu. Kurde, dziwne jest to, ze nie strzelamy goli w idealnych sytuacjach (Modric, Bentley, Pavlyuchenko), a ladujemy bramy, ktore nie sa proste- glowa Kinga z kilkunastu metrow, piekny strzal O'Hary zza pola karnego. Rzadko kiedy wynik tak idealnie oddaje przebieg meczu. Remis bylby skandalem, 1-0 nie odzwierciedlaloby naszej przewagi, 3-0 byloby przesada. Niezly mecz, ale mam jeszcze jedna refleksje- takie zespoly jak WHU nie powinny grac na tym poziomie rozgrywek. Powinien zostac wprowadzony jakis wymog posiadania choc jednego (lub nawet co najmniej kilku) gracza potrafiacego prosto kopnac pilke, przyjac dluzsze niz 2-metrowe podanie i sie przy tym nie polamac etc.
0
me262schwalbe
8 grudnia 2008, 23:53
Liczba komentarzy: 273
Ja bym nie przesadzał, ot typowa ligowa młócka.Godne odnotowania jest, że hammers mieli tylko jedną wypracowaną sytuację bramkową, natomiast my co najmniej kilka. Modriciowi trzeba tylko pozwolić robić co chce na boisku; no i trzeba koniecznie rozglądnąć się za jakimś napadziorem. W pojedynku Pav-Bent 0:0.
0
TypOks
8 grudnia 2008, 23:19
Liczba komentarzy: 518
cenne zwycięstwo!
0
polespur
8 grudnia 2008, 20:44
Liczba komentarzy: 222
s1.polchat.pl/chat.php?room=spursmania
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się