Swindon - Spurs 1:1 - nasz pierwszy sparing

17 lipca 2013, 22:07, Paweł Ćwik
We wtorek – Spurs rozegrali swój pierwszy przedsezonowy mecz. Na stadionie County Ground zremisowaliśmy ze Swindon 1:1. Jakżeby inaczej gola dla nas zdobył - Gareth Bale w 15 minucie, którym to golem otworzył nasze bramkowe konto w nowym sezonie. Niestety gospodarze w II połowie wyrównali stan meczu.

Andre Villas-Boas w przerwie zrobił 10 zmian, jedynie Gylfi Sigurdsson grał ponad 60 minut. W drużynie naszych rywali grali gracze z przeszłością w Spurs - Alex Pritchard i Massimo Luongo.

Skład z I połowy : Lloris, Walker, Dawson, Stewart, Naughton, Huddlestone, Sigurdsson, Bentaleb, Bale, Ceballos, Defoe.

Skład z II połowy : Friedel, Smith, Caulker, Vertonghen, Rose (Fryers 86), Parker, Carroll, Sigurdsson (Dombaxe 62), Townsend, Lennon, Obika.
Źródło: oficjalna