Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Kompromitująca porażka

6 października 2013, 20:43, Michał
Tottenham przegrał swoje derbowe spotkanie z niżej notowaną drużyną West Hamu. Podopieczni AVB nie zdołali nawet poważnie zagrozić bramce Młotów. Jedyną dogodną sytuację zmarnował Defoe, który w podstawowym składzie zastąpił Soldado. Nie pomógł też fakt, że Villas-Boas w czwartek wywiózł większość piłkarzy do zimnej Rosji.

W pierwszej połowie Tottenham sprawiał wrażenie, że może odnieść korzystny rezultat w niedzielnym meczu. Koguty dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili na poważnie zagrozić bramce Jaaskelainena.

Po przerwie Tottenham tylko stwarzał pozory faworyta. Po piłkarzach wyraźnie było widać brak świeżości. Podania były niedokładne, a zawodnicy mieli problem z opanowaniem piłki.

Odezwał się też koszmar poprzedniego sezonu, czyli tragiczna obrona stałych fragmentów. Pierwsza bramka West Hamu padła właśnie po rzucie rożnym. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Winston Reid.

Potem bramki zdobywali kolejno Vaz Te i Ravel Morrison. Naprawdę szkoda pióra i nerwów kibiców, aby rozpisywać się na temat błędów, które popełnili obaj środkowi obrońcy. Fani na White Hart Lane i przed telewizorami musieli przełknąć bardzo gorzką pigułkę.

Tottenham Hotspur: Lloris, Naughton, Dawson, Walker, Vertonghen, Townsend, Paulinho, Sigurdsson, Eriksen, Dembélé, Defoe, Soldado (rez.), Holtby (rez.), Lamela (rez.)

West Ham United: Jääskeläinen, Demel, Rat, Reid, Tomkins, Downing, Diamé, Morrison, Noble, Nolan, Vaz Te, Collins (rez.), O'Brien (rez.), Joe Cole (rez.)
Źródło: własne

65 komentarzy ODŚWIEŻ

Wduwek
6 października 2013, 22:53
Liczba komentarzy: 892
Vaz Te golem w dzisiejszym meczu wyrównał osiągnięcie Bale'a z zeszłego roku przeciw Wigan. Gol na mega farcie. Ale poza tym to niestety porażka zasłużona i dlatego tym bardziej kompromitująca. Można przegrać trzema golami. Można przegrać u siebie. Można przegrać z dzbanami z dna tabeli, ale do cholery nie wszystko na raz! Co do JD to poza jedną zmarnowaną sytuacją nie powąchał za dużo piłki, więc dla mnie gorszy od Soldado (aktualnie, nie ogólnie rzecz jasna) nie jest, ale to nie ma znaczenia. Cała jedenastka z dzisiejszego meczu powinna trafić do klubowego hall of shame. Może kiedyś graliśmy większy piach (chociaż... czy ja wiem? chyba za młody jestem.... ale wtf to było - klepanie piłki z którego NIC nie wynika), ale kompilacja trzech czynników: wysokości porażki, własnego stadionu i lamerstwa rywala nakazuje mi nazwać ten mecz najgorszym w wykonaniu Spurs w mojej karierze ich kibica (a parę lat już ta kariera się ciągnie). Pozytywy? Są dwa. Raz - będzie lepiej. Przecież nie gorzej, to niemożliwe z tegoroczną kadrą. Dwa - jest powód żeby zalać pałę. Więcej nie widzę. No ale, że kibicuję na dobre i na złe wierzę że się odkują. COYS.
0
trzaskal
6 października 2013, 22:30
Liczba komentarzy: 822
A tak na poważnie to sam nie wiem co się stało. Poczekajmy do końca roku. Tak słabej postawy nie jestem w stanie niczym usprawiedliwić. Nawet zastanawiam się nad zbiorową grypą. Co się dziś do ch*ja pana stało????? 0-3?
0
trzaskal
6 października 2013, 22:27
Liczba komentarzy: 822
Spurs fan logic: Before the game- Defoe must start, Soldado is shit! Defoe will score. AVB must play him. After the game - Why did defoe start? Soldado is so much better. We have known for years defoe isnt great. AVB out.
0
MatMar
6 października 2013, 22:23
Liczba komentarzy: 316
W dniu meczu kupiłem wreszcie "Futbol Jest Okrutny" Okońskiego. Fatalny timing, co nie? Przynajmniej jeszcze dokładniej zrozumiem to, o czym pisze autor... Żenujące spotkanie w naszym wykonaniu, najgorsze od dawien dawna. Nawet nie bardzo wiem, jak to wrzystko skomentować. Tylko jedno słowo ciśnie mi się na klawiaturę - kompromitacja. Albo inaczej - KOMPROMITACJA.
0
RAFO THFC
6 października 2013, 22:19
Liczba komentarzy: 3181
skupmy się na PUCHARZE PASZTETOWEJ ... będziemy mieć TOP4 za 10 lat ;-)
0
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 117 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się