Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Woodgate prosi o szansę dla Ghaly'ego

5 stycznia 2009, 11:03, Paweł Ćwik
Obrońca Tottenhamu Jonathan Woodgate poprosił kibiców by zapomnieli Ghaly'emu rzucenie koszulki Spurs na ziemię w Maju 2007 roku.

Egipcjanin miał dostać szansę powrotu na murawę w spotkaniu Pucharu Anglii z Wigan, jednak reakcja kibiców na rozgrzewającego się przy linii bocznej Ghaly'ego zmusiła Redknappa do zmienienia decyzji. Redknapp we wcześniejszym wywiadzie wyznał, że nie rozumiał dlaczego kibice wygwizdali Egipcjanina i również prosił, o drugą szansę dla niego.

Zastępca kapitana Jonathan Woodgate również wyraził niezadowolenie z zachowania fanów Spurs.

"Ghaly poradzi sobie z tym, ale to nie jest miłe być wygwizdywanym za błąd sprzed 2 lat. Wszyscy popełniamy błędy ( Woodgate coś o tym wie - prz.red.) . On popełnił takowy, jednak wiele się nauczył. Pragnę, żeby kibice dali mu drugą szansę."

"On ma prawo być zdołowany. Boss chciał mu dać szansę gry, a on bardzo ciężko na nią pracował. On chce grać dla Spurs."

"Nie możecie tego zniszczyć. Fani powinni stanąć za nim! Potrzebujemy takich zawodników jak on. Pozwólcie mu wrócić na boisko, wtedy on spróbuje coś zrobić.

"Przekazuje tę wiadomość dla wszystkich. Wszyscy w tym jesteśmy i potrzebujemy tak wielu zawodników, jak tylko możemy mieć."
Źródło: skysports.com

23 komentarzy ODŚWIEŻ

spurs3
4 stycznia 2009, 14:07
Liczba komentarzy: 632
dla mnie od początku nie było sprawy, przeprosił-wybaczone. Za mądry to on nie jest, ale ma serducho i tego możemy teraz potrzebować. Być może się przyda, być może nie, zobaczymy. Na mnie ten incydent nie zrobił żadnego wrażenia, wkurzył sie i tyle, ludzki odruch, potem żałował. Dla mnie jest po prostu bardzo ambitny, a przy tym troszkę świrnięty
0
spurs3
4 stycznia 2009, 14:01
Liczba komentarzy: 632
Uwazam ze cala ta historia z jego zejsciem to burza w szklance wody. Po prostu gosciu ma temperament i sie wkurwil, ze zostal zmieniony w trakcie meczu - tym bardziej ze nie grał wówczas od poczatku tylko był rezerwowym - a zmiana rezerwowego to cos bardzo bardzo rzadkiego ! Mogl wiec sie zagotowac i stad jego reakcja, w sumie to dobrze a nie zle o nim swiadczy - po prostu ma ambicje i chce grac - a jego charakter przy braku tegoz w naszej druzynie bardzo by sie przydał. Kiedys podobnie postapił Kosecki w mecze bodajze ze Slowacja, tylko ze on zdjal koszulke , ucalowal orzelka i polozyl przy linii bocznej. Ghaly zrobil to samo tylko z wiekszym rozmachem, spektakularnie. Uwazam ze trzeba mu dac szanse bo to jest wojownik i na pewno bedzie chciał sie zrehabilitowac.
0
matek
4 stycznia 2009, 13:43
Liczba komentarzy: 478
Jak ja bym chciał żeby ten chłopak znów dla nas grał... Pamiętam jego wspaniałe mecze i ogromne zaangażowanie a że z głową miał trochę nie tak i popełnił głupotę to trudno. W naszej sytuacji już dawno powinno mu być wybaczone... Mam nadzieję, że już niedługo znowu będzie tracił dla nas swoje zęby :):):)
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 78 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się