Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Kolejne żałosne widowisko

31 marca 2014, 01:47, Michał
Tottenham można powiedzieć w swoim stylu, po raz kolejny uległ drużynie z czołowej czwórki. Mimo, że większość kibiców spodziewało się takiego rezultatu, to i tak ciężko było przełknąć gorycz beznadziejnej porażki. Obrona Kogutów praktycznie sama wbiła sobie piłkę do siatki cztery razy, bo jak inaczej nazwać szkolne błędy jakie popełniał Tottenham.

Tottenham bezbramkowy wynik zdołał utrzymać przez dwie minuty, potem piłkę do siatki wbił sobie Younes Kaboul. Wcześniej we własne nogi zaplątał się Jan Vertonghen, który swoją nieporadnością wsadził na minę partnera z obrony.

W 24 minucie boisko opuścił kontuzjowany Jan Vertonghen, a jego miejsce zajął Michael Dawson. Angielski obrońca już w drugim kontakcie z piłką popełnił fatalny błąd, podając piłkę do Suareza. Urugwajczyk pokazał, że w tym sezonie się nie myli i precyzyjnym strzałem przy samym słupku pokonał Llorisa.

Po przerwie Liverpool dorzucił dwa kolejne trafienia. Najpierw Coutinho pokonał strzałem za pola karnego bramkarza Spurs. Wcześniej zdążył przebiec 20 metrów nie napotykając żadnego z naszych środkowych pomocników.

Wynik przypieczętował Henderson z rzutu wolnego. Pomocnik "The Reds" próbował dośrodkowywać w pole karne, ale niefrasobliwość naszych obrońców sprawiła, że piłka między nogami powędrowała do siatki. Zasłonięty Lloris nawet nie zareagował na mijającą go piłkę.

Kolejne żałosne widowisko zafundowali nam podopieczni Tima Sherwooda. Już przed meczem można było zauważyć, że porażkę mają wypisaną na twarzach. Nawet za czasów, kiedy Tottenham okupował środek tabeli, potrafił bardziej przeciwstawić się najlepszym w Premier League. Na szczęście to ostatni mecz w tym sezonie z top4 i miejmy nadzieje, że już tak srogich batów oglądać nie będziemy.

LIVERPOOL FC 4-0 TOTTENHAM HOTSPUR

Liverpool: Mignolet, Johnson, Agger, Skrtel, Flanagan, Sterling (Moses 83), Gerrard (Lucas 70), Henderson, Coutinho (Allen 63), Sturridge, Suarez.

Spurs: Lloris, Naughton, Kaboul, Vertonghen (Dawson 24), Rose, Bentaleb (Dembele 60), Sigurdsson, Lennon (Townsend 60), Chadli, Eriksen, Soldado.

Bramki: Liverpool – Kaboul (og) 2, Suarez 24, Coutinho 55, Henderson 75.

Żółte kartki: Spurs – Kaboul, Sigurdsson.

Sędzia główny: Phil Dowd.

Źródło: własne

47 komentarzy ODŚWIEŻ

purplerain
31 marca 2014, 12:26
Liczba komentarzy: 36
jak można życzyć swojej drużynie żeby nie zakwalifikowała się do Ligi Europy ? yid76, szym3k skoro kibicujecie Tottenhamowi to powinniście liczyć na zwycięstwo w każdym meczu i awans do europejskich pucharów. Byłbym też daleko od jakiejś rewolucji. Przecież nie spadamy z ligi. Budowałbym drużynę na tym co jest. Trzeba przeanalizować sezon. Porozmawiać z TS jakie ma plany na tą drużynę. to nie jest fifa, że sprzedamy 3/4 piłkarzy, kupimy nowych i będzie wszystko pięknie działać. Verthongen odejdzie, więc środkowego obrońce trzeba będzie ściągnąć, nie wiem co z Lamelą. Spróbować ściągnąć Shaw'a, dać więcej szans Kane'owi
0
szym3k_
31 marca 2014, 08:37
Liczba komentarzy: 30
U chu chu i u la la, ale nasza ekipa pięknie gra... Oby nie było LE to sezon będzie można uznać za uratowany. Dołujmy jak najniżej, tylko to da bodziec do REWOLUCJI...
0
Caps
31 marca 2014, 07:59
Liczba komentarzy: 33
Tu chyba nawet nie chodzi o samych zawodników i ich umiejętności, bo przecież mimo, że Kaboul, Dawson nie są gwiazdami światowego formatu, to przecież kompletnymi ogórami też nie są. Ktoś coś zajebał już przed sezonem, nasi zawodnicy wyglądają czasem, jakby zapomnieli grać w piłkę, wymienić kilka szybkich podań na połowie rywala, wybiec na wolną pozycję - nie ma w tym wielkiej taktyki. Piłkarze po każdym meczu są spuchnięci, jakby grali co drugi dzień, co mecz praktycznie jakaś kontuzja, wszyscy bez formy (nawet Eriksen posyłał wczoraj bezsensowne piły). Nie wiem kogo za to winić, ale wina na pewno nie leży w samych tylko zawodnikach - nie wierzę w to, że sportowcom na tym poziomie się po prostu nie chce oraz, że nagle zabrakło im umiejętności.
0
varba
31 marca 2014, 07:51
Liczba komentarzy: 4468
Posprzątano po Benitezie, to się uśmiałem. Chciałbym żeby u nas taki bałagan Benitez zrobił. Przez kilka lat pod rząd w LM. Zwycięstwo w lidze mistrzów, Puchar Anglii, Puchar UEFA. Niech najpierw Rodgers to wyrówna, to wtedy będzie można ich porównywać. Różnica między Rodgersem a Sherwoodem jest taka, że on w Swansea pokazał że ma pojęcie o tym, jak prowadzić drużynę i że ma fajny na to pomysł. Nikt nie oczekuję, że wszystko się zmieni natychmiast, ale chciałbym powierzyć klub i drużynę komuś kto ma jakieś udowodnione kompetencje ( a nie jakieś Sherwoody i Boase). Wtedy można będzie cierpliwie czekać na efekty wiedząc, że gdzieś to zmierza. Ja nawet nie wiem, czy Sherwood potrafi poukładać grę obronną, bo niby skąd miałby to wiedzieć. Dawson i Kaboul może sie na top4 nie nadają, ale z Redknappem osiągnęli to dwa razy. Dobry trener nawet ze średniaków może wykrzesać co najlepsze. Kaboul był naszym najlepszym obrońcą przez jeden czy dwa sezony. Tej drużynie brakuje liderów w każdej formacji i ciągle się ich pozbywamy
0
yid76
31 marca 2014, 07:17
Liczba komentarzy: 179
Odpuscmy juz krytyke TS w jego sytuacji mogl tylko zmobilizowac tych co biora wysokie pensje na WHL - nie zmobilizowal a moze zmobilizowal tylko na tyle by ogrywac przecietniakow.Inna sprawa ze w mediach wciaz padaja nazwiska jego nastepcow jaki on moze miec posluch czy autorytet wsrod graczy??? Bo to oni i pan prezes sa winni tego co tu sie wyrabia ostatnio - obrona kompromituje sie z kazdym waznym meczem i z przedsezonowych planow wyszly nici - wyszly bo musialy wyjsc jakosc gry w obronie Spurs od dawna jest na poziomie sredniakow a moze nawet jeszcze gorzej a tacy panowie jak Rose,Kaboul czy Dawson - to bylo wiadomo ze na walke o top4 sie nie nadaja( co przypomne mowilem przed sezonem ) Myslicie ze przyjdzie Van Gaal i wszystko sie zmieni jak za dotkniecie m czarodziejskiej rozdzki - rozczarujecie sie , Liverpool musial upasc nisko zanim posprzatano po Benitezie i tak wyglada teraz sytuacja u nas - zero ambicji , malo umiejetnosci moze pomijajac kilku graczy ktorzy w tym burdelu nie potrafia sie odnalezcJa nie widze sensu w tej sytuacji pchac sie po raz kolejny do p uefa tylko po to zeby polatac po jakichs Armeniach i odpasc z pierwszym solidnym zespolem na jaki trafimyu , zreszta MU finiszuje i po 38 kolejkach to oni beda na 6 miejscu bo tam maja ambicje , tam maja jakis plan (nawet z Moyesem) tam nie wydaja 100 mln na zmiennikow tylko probuja wzmacniac druzyne. Ja nie widze miejsca w kolejnych sezonach dla polowy tych co dzisiaj kompromituja barwy THFC wiekszosc szanse juz dostala i tylko geniusz GB pozwalal im i nie tylko im sadzic ze cos mozna tutaj konkretnego z nimi osiagnac . Jednym slowem - czystki po raz kolejny i bez kolejnych 100 mln raczej sie nie obejdzie a czy wyrzucimy je w bloto - czas pokaze i trzeba juz sie martwic bo to taka nasza tradycja ;/
0
Swanlake
31 marca 2014, 04:19
Liczba komentarzy: 65
Nie mam słów na to co wyczyniali dzisiaj Kaboul, Verts, Dawson, Rose. Bramka na 3:0 powinna paść wcześniej, po kolejnym wielbłądzie Kaboula, kiedy to Lloris oszukał przeznaczenie broniąc uderzenie głową Suareza. W tym meczu nie było żadnych pozytywów, żadnego pomysłu. Zatrzęsienie niecelnych podań wynikających ze złego ustawienia i braku zgrania (Eriksen podający do przeciwnika, Bentaleb podający do nikogo). Do czasu, kiedy Liverpool łaskawie przyjął nas na własnej połowie przy korzystnym już dla nich wyniku nie potrafiliśmy wyjść z własnej połowy a nasi zawodnicy zapomnieli w jakim składzie personalnym grają i posyłali długie górne piłki na osamotnionego Soldado. Nie wiem jak po takim meczu trener może spojrzeć zawodnikom w oczy na kolejnym treningu. Ta drużyna wygląda jak losowa zbieranina piłkarzy, którzy kopią ze sobą po raz pierwszy. Na miny Verthongena nie da się patrzeć. Jakakolwiek standardowa pomeczowa analiza taktyczna nie ma w naszym przypadku sensu bo tu nie było żadnych założeń. Tyle mam do powiedzenia po tym meczu. PS Atmosfera na Anfield 10/10. Oglądając w TV byłem pod wrażeniem, życzę im mistrzostwa bo to mądrze budowana i ładnie grająca drużyna z duszą (w przeciwieństwie do szejków czy ruskich) i mają jednych z najlepszych fanów na świecie.
0
smackey
31 marca 2014, 02:48
Liczba komentarzy: 213
Wcześniej zdążył przebiec 20 metrów nie napotykając żadnego z naszych środkowych pomocników. :D :D :D
0
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 26 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się