Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Allen: Levy nie jest człowiekiem futbolu

15 maja 2014, 11:34, Michał
Były piłkarz i menedżer (chociaż tylko tymczasowy) Tottenhamu, Clive Allen, publicznie skrytykował obecnego prezesa Spurs, Daniela Levy'ego. Allen zarzucił Levy'emu, że ten nie jest "człowiekiem futbolu".

Clive Allen jest przekonany, że prezesowi Tottenhamu bardziej od wyniku na boisku zależy na wyniku finansowym klubu. Z tego też powodu, zdaniem byłego gracza Spurs, zespół z północnego Londynu zakończył sezon na szóstym miejscu, co jest najgorszym wynikiem od sezonu 2008/2009.

- Nie sądzę, by Levy był człowiekiem futbolu. To rozczarowujące, że Tottenham skończył sezon na szóstym miejscu, chociaż szczerze powiedziawszy Spurs nie mają składu, który umożliwiłby im walkę o czołową czwórkę. Klub podjął decyzję, że zacznie zmierzać w nowym kierunku. Ja zastanawiam się tylko nad tym, jaki jest ten kierunek...- stwierdził Allen.
Źródło: własne + bbc.co.uk

40 komentarzy ODŚWIEŻ

Robert
15 maja 2014, 22:20
Liczba komentarzy: 309
- to że piłkarz coś chce, to nie znaczy, że tak ma być, czyli np Suarez (ostro pociągnął ich do góry w tym sezonie), Bale też mógł być kimś takim - tak kupujemy, za sprzedanie Bale kupiliśmy Eriksena i Lamele, za których można wyjąć dużą kase za 2-3 sezony, tylko czy my jesteśmy porto albo ajax? - zły dobór trenerów ewentualnie za szybkie zwalnianie niektorych + stadion, który chyba w końcu sie buduje
0
RAFO THFC
15 maja 2014, 21:36
Liczba komentarzy: 3181
co on pierdoli ! gdzie byliśmy przed DL - środek tabeli jak dobrze poszło!!
0
yid76
15 maja 2014, 18:57
Liczba komentarzy: 179
Ocenic Levy'ego wcale nie jest , moim zdaniem , łatwo - wrocmy do czasow przed nim - druzyna telepiaca sie w srodku tabeli , prezes (Sugar ) niczym moznowladca zupelnie bez grosza - rzadzil ale jak mogl rzadzic bez wiekszych pieniedzy wlidze ktora akurat zaczynala swoj boom i gdzie pieniadze zaczynaly byc najwazniejsze przy budowaniu skladu - wyniki byly slabe i tutaj plus dla Levyego - robi to co nalezy dba o finansowe zaplecze , mimo ze sprzedajemy najlepszych to wciaz kupujemy i tu zaczyna sie maly problem bo ilosc czesto nie przechodzi w jakosc a tych chybionych inwestycji jest troche za duzo . Wynik sportowy - ktory idzie za tymi pieniedzmi , mimo wszystko , mimo sezonow ktore okreslamy jako fatalne az tak fatalny nie jest - zadomowilismy sie w Europie,regularnie gramy w pucharach co w erze przed D.Levym bylo nieosiagalne ( choc czasem niby sklad na puchary byl ) Gdyby ta liga mistrzow byla troche czesciej zapewne nikt by nie narzekal - a tak wygorowane ambicje wszystkich kibicow Spurs ( no i w sumie tak powinno byc ;)) powoduja ze ciagle psioczymy na Levy'ego i kolejnych trenerow a czasem nalezaloby sie zastanowic czy ten wynik nie jest na miare naszych mozliwosci No i duzy kamien do ogrodka DL - rotacja na stolku trenerskim w Spurs - to zdecydowanie musi sie skonczyc - juz nawet kosztem pucharow co nie musi byc nie korzystne jak pokazal przyklad L'poolu a moze nawet pokaze przyklad MUFC w kolejnym sezonie
0
Hades
15 maja 2014, 18:21
Liczba komentarzy: 710
Zawsze było wiadomo, że Levy jest nastawiony na zarobek, ale przecież to nie znaczy, że się nie sprawdza w roli prezesa. Szczególnie, że buduje nam nowy, zajebisty stadion i rozwija zespół bez wydawania kosmicznej kasy jak City, Chelsea czy jak ma zrobić w tym okienku United.
0
Barometr
15 maja 2014, 17:59
Liczba komentarzy: 5046
Poprzedni prezesem był Alan Sugar (do 2000 roku). I mi też ten brak cierpliwości przeszkadza - szczególnie odnośnie niektórych trenerów
0
misteq
15 maja 2014, 17:54
Liczba komentarzy: 17
@Barometr, Ja dodam, że wręcz popieram działalność Levy'ego w naszym klubie. Nie każdy człowiek może mieć smykałkę do interesów i jednocześnie czuć piłkę, ale to on tutaj (razem z poprzednim prezesem, teraz nie przypomnę sobie z imienia i nazwiska) wykonali kawał dobrej roboty pod względem finansowym i sportowym. Jedyne co mogę zarzucić to brak cierpliwości. Mnie cieszy, że nasz klub zarabia na siebie, a nie jest ruską czy arabską zabawką wydającą po 20-30 mln na każdego piłkarza jak leci, sprawdzi się czy nie, nie szkodzi i tak mamy mnóstwo forsy.
0
Barometr
15 maja 2014, 17:43
Liczba komentarzy: 5046
Co do wypowiedzi Allena - pozostaje się cieszyć, że ten gościu już w naszym klubie nie funkcjonuje. Bo skończylibyśmy, jak Leeds, albo Portsmouth. Akurat za wyniki finansowe trzeba Levy'ego pochwalić. Za wyciąganie gigantycznych sum za nasze gwiazdy też. Przypominam, że każdy z wielkich transferów (ten chrzaniony Bułgar, Carrick, Keane, Modrić, czy Bale) był wymuszany w większy lub mniejszy sposób przez piłkarzy. Levy wyciągał z tego najwięcej jak mógł. Zawsze starał się też sprowadzać zastępstwo. Raz się udawało - raz nie, ale to normalne. I nie należy zapominać, że to właśnie nie kto inny jak Levy zrobił z ligowego przeciętniaka zespół, który należy teraz do szeroko rozumianej top6 (MU, MC, Liverpool, Chelsea, Arsenal i my). Allen - pieprzysz głupoty i tyle. Levy'emu mam wiele do zarzucenia za poprzedni sezon i parę innych decyzji, ale na pewno nie za finansową stabilność klubu
0
Barometr
15 maja 2014, 17:38
Liczba komentarzy: 5046
*literówek :)
0
Barometr
15 maja 2014, 17:38
Liczba komentarzy: 5046
Czepiacie się lierówek już panowie - dajmy spokój
0
Wduwek
15 maja 2014, 16:06
Liczba komentarzy: 892
Niekompetencji, najs ;)
0
Wduwek
15 maja 2014, 15:59
Liczba komentarzy: 892
zebroOo, zespół buduje się od defensywy, to chyba wiadomo. No więc skoro zupełnie nie mamy boków obrony i prawie zupełnie środka obrony to nie wiem jak chcemy się dostać do top4. Przed sezonem oczywiście liczyłem że będzie lepiej, ale brałem pod uwagę ewentualność że dobrą, równą formę utrzyma przez całe rozgrywki 3-4 piłkarzy i będziemy w lesie czyli w dupie. Pomyliłem się, nie utrzymało nawet tylu.
0
Hades
15 maja 2014, 15:57
Liczba komentarzy: 710
Wow, ale ktoś fajnie edytuje i zaciera ślady swojej niekompetencji.
0
Hades
15 maja 2014, 15:55
Liczba komentarzy: 710
varba, "It's so bitterly disappointing the squad has finished sixth this season and the squad of players, in all honesty, are not competitive with the top four teams" - cytat z BBC. Przeczytaj jeszcze raz jak to zostało przetłumaczone tutaj. Przed zjechaniem zebroOo mogłeś sprawdzić kto tak naprawdę popełnił błąd. :)
0
varba
15 maja 2014, 15:43
Liczba komentarzy: 4468
Zebro to nie nasza wina, że nie rozumiesz. Musisz przeczytać kilka razy może Ci pomoże. A jak nie pomoże to poproś starsze rodzeństwo, może ci wytłumaczą.
0
zebroOo
15 maja 2014, 15:06
Liczba komentarzy: 34
To rozczarowujące, że Tottenham skończył sezon na czwartym miejscu, chociaż szczerze powiedziawszy Spurs nie mają składu, który umożliwiłby im walkę o czołową czwórkę. - nie rozumiem..
0
Hades
15 maja 2014, 14:54
Liczba komentarzy: 710
Po zwolnieniu Redknappa i zatrudnieniu AVB ;)
0
TrueYid
15 maja 2014, 14:30
Liczba komentarzy: 618
Intryguje mnie ten fragment: "Klub podjął decyzję, że zacznie zmierzać w nowym kierunku" Kiedy niby to było? Bo chyba coś nowego?
0
TrueYid
15 maja 2014, 14:26
Liczba komentarzy: 618
Co jak co ,ale prezesowi najbardziej powinno zależeć właśnie na finansach i na stabilności klubu.
0
varba
15 maja 2014, 14:00
Liczba komentarzy: 4468
A kto ma dbać o finanse jak nie prezes. Krytykować to każdy umie. Wole mieć zabezpieczone finanse niż Ligę Mistrzów i w mnóstwo długów matrwiąc się czy jutro nie wejdzie administrator
0
Hades
15 maja 2014, 13:04
Liczba komentarzy: 710
Nowość. :P
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 88 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się