Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Vertonghen: Zostaję w Tottenhamie

25 maja 2014, 11:09, Michał
Jan Vertonghen stanowczo zaprzeczył plotkom łączącym go z opuszczeniem Tottenhamu Hotspur. Belgijski defensor przyznał, że czuje się świetnie przy White Hart Lane i chce zostać w Londynie bez względu na to, kto będzie nowym menedżerem Spurs.

Nazwisko Jana Vertonghena w ostatnich miesiącach pojawiało się w wielu doniesieniach medialnych łączących utalentowanego Belga z transferem do innego klubu. Według niektórych plotek Vertonghen miał nawet zagrozić prezesowi klubu, Danielowi Levy'emu, że jeśli ten pozostawi na stanowisku trenera Tima Sherwooda, on sam pożegna się z klubem. Sherwooda w północnym Londynie już nie ma, a Tottenham od tego czasu poszukuje nowego trenera.

Pomimo niepewnej sytuacji, Vertonghen nie ma jednak zamiaru opuszczać Spurs. W udzielonym ostatnio wywiadzie, były zawodnik Ajaxu stwierdził, że zostanie w Tottenhamie bez względu na to, kto będzie nowym menedżerem londyńczyków.- Mój kontrakt obowiązuje jeszcze przez parę sezonów. Czuję się tu dobrze i chcę tu zostać, dlatego nie zwracam uwagi na to, kto będzie nowym trenerem - przyznał Vertonghen.

Jednym z kandydatów do stanowiska menedżera Tottenhamu jest Frank de Boer, obecny szkoleniowiec Ajaxu, z którym Vertonghen współpracował, gdy grał jeszcze w klubie z Amsterdamu.- Frank to dobry szkoleniowiec, ale na rynku jest jeszcze kilku trenerów o podobnej jakości. Prezes na pewno dokona trafnego wyboru - dodał Belg.

KOMENTARZ:

Wszystkie plotki łączące Vertonghena z opuszczeniem White Hart Lane wywołały zbyt wiele niezdrowych emocji. Dziennikarze podsycali atmosferę i wmawiali nam, kibicom Tottenhamu, że Vertonghen pozostanie w Londynie uzależnia od wyboru nowego menedżera. Jak się jednak okazuje w plotkach tych nie było nawet ziarna prawdy, a samemu Belgowi najwyraźniej w Londynie dobrze. Nam wypada się tylko i wyłącznie cieszyć, bo Vertonghen w odpowiedniej formie to skała nie do przejścia. Doskonale to jeszcze przecież pamiętamy.
Źródło: własne + skysports.com

25 komentarzy ODŚWIEŻ

Wolff
25 maja 2014, 12:33
Liczba komentarzy: 220
" Prezes na pewno dokona trafnego wyboru" Oj tak, nasz prezes to dobrych wyborów dokonuje :D noo chyba że faktycznie FdB
0
Wolff
25 maja 2014, 12:19
Liczba komentarzy: 220
Dokladnie sobie pomyślalem o tym co rafo
0
Wolff
25 maja 2014, 12:02
Liczba komentarzy: 220
A ja tam nie zwracam większej uwagi na to co mówią piłkarze (chcą, nie chcą) bo tak na prawdę to wagę tych słów poznamy gdy pojawi się konkretna oferta. Ile już było takich deklaracji, nie tylko u nas, że zawodnicy widzą tylko jeden klub, chcą w nim być jak najdłużej i jak się one kończyły gdy wielkie tuzy ich chciały. Jednakże cieszy taka wypowiedź bo przyczynia się do lepszej atmosfery w szatni i wokół klubu.
0
RAFO THFC
25 maja 2014, 11:37
Liczba komentarzy: 3181
czyli F b B w TOTT ;-)
0
Ramzes
25 maja 2014, 11:18
Liczba komentarzy: 53
Czyli jednak na jajach nie wyrosła mu wagina.
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 26 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się