Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Celtic zdemolowany, forma Spurs stale rośnie

6 sierpnia 2014, 07:30, Krzysztof Runowski

W czwartym, i jednocześnie przedostatnim, meczu przedsezonowym Tottenham pokonał mistrzów Szkocji Celtic FC 6:1. Spotkanie zostało rozegrane na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach.

Mecz, który z założenia miał być poważnym sprawdzianem formy Kogutów, okazał się być wyjątkowo jednostronnym widowiskiem. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy był wybitnie rezerwowy skład The Hoops. Z drugiej jednak strony, patrząc na ostatnie poczynania drużyny z Glasgow na arenie międzynarodowej, ewentualna gra w tym spotkaniu piłkarzy pierwszej jedenastki wiele w wyniku spotkania raczej by nie zmieniła.

W pierwszej połowie trzy trafienia dla podopiecznych Mauricio Pochettino były dziełem Harry'ego Kane'a, Roberto Soldado i Lewisa Holtby'ego, w drugiej połowie po golu dorzucili Erik Lamela, Christian Eriksen i z rzutu karnego Emmanuel Adebayor. Honorowe trafienie dla Szkotów było dziełem Lindsaya.

Za tydzień ostatnim przeciwnikiem Tottenhamu przed rozpoczęciem nowego sezonu będzie niemieckie Schalke 04. Mecz zostanie rozegrany na White Hart Lane.

Spurs (first half): Friedel, Naughton, Davies, Dawson (Fryers 19), Kaboul, Capoue, Mason, Holtby, Townsend, Kane, Soldado.
Spurs (second half): Friedel, Naughton (Fredericks 70), Kaboul, Fryers (Veljkovic 77), Rose, Capoue (Sandro 70), Bentaleb, Lennon, Lamela, Eriksen, Adebayor.
Celtic: Gordon, Herron, O'Connell, Ambrose, Twardzik, Lindsay, Irvine, Henderson, McGeouch, Pukki, McMullan. Subs:  Fasan, Waters, McManus, McIlduff, Tierney, Balde, Fridjonsson.

Źródło: strona oficjalna

23 komentarzy ODŚWIEŻ

bambi
3 sierpnia 2014, 06:24
Liczba komentarzy: 273
Albo Kaboul z Janem, lub Belg z Dawsonem, Fryers lub Dier jako czwarty stoper
0
varba
3 sierpnia 2014, 06:08
Liczba komentarzy: 4468
Przed mecze wiadomo było, że to nie będzie dla nas żaden sprawdzian, raczej kolejny trening i wprowadzanie myśli taktycznej Pochettino. Przydałby się lepszy rywal, ale kto mógł przewidzieć, że Celtic się tak zeszmaci. Oglądając te wszystkie spraringi, czuje że Holtby rozpocznie sezon w wyjściowej '11'. Nadal zastanawiam się nad linią naszej obrony, czy Mauricio ma jakąś koncepcję
0
RAFO THFC
2 sierpnia 2014, 23:12
Liczba komentarzy: 3181
dokładnie - Celtowie obecnie raczej przypominają mistrzów Irlandii niż dawny solidny zespół ze Szkocji - niemniej, gdybyśmy wygrali 1-2 byłoby to bardzo niepokojące ---> ten wynik daje nam spokój ... czkamy teraz na S04 na WHL ;-]
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się