Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Cudowny Lloris, grający swoje Chiriches – Tottenham remisuje z Besiktasem

3 października 2014, 21:51, Krzysztof Runowski
W pierwszym domowym meczu fazy grupowej Ligi Europy Spurs zremisowali 1:1 z tureckim Besiktasem. Mecz miał dwóch bohaterów – Hugo Llorisa i Vlada Chirichesa.

Francuski bramkarz wyczyniał cuda między słupkami, kilkakrotnie ratując zespół przed utratą gola. Najbardziej efektowne było odbicie piłki po strzale z półwoleja z kilku metrów, którym popisał się Demba Ba. Z kolei rumuński „obrońca” Tottenhamu zrobił to, czego można było od niego oczekiwać. Czyli w końcówce spotkania najpierw nie trafił w piłkę, a następnie próbując ratować sytuację zagrał piłkę ręką w polu karnym. Rzut karny na bramkę zamienił Demba Ba, niestety obyło się bez czerwonej kartki dla Chirichesa.

W pierwszej połowie Spurs wyszli na prowadzenie po trafieniu Harry'ego Kane'a i choć niewiele zabrakło do zgarnięcia pełnej puli, trzeba uczciwie powiedzieć, że turecki zespół był w przekroju spotkania zespołem zdecydowanie lepszym.

Spurs: Lloris, Dier, Chiriches, Fazio, Davies, Bentaleb, Stambouli (Dembele 65), Paulinho (Lennon 60) Kane, Townsend, Soldado (Adebayor 79). Substitutes (not used): Vorm, Naughton, Kaboul, Lamela.

Besiktas: Zengin, Kurtulus, Franco, Sivok, Motta, Hutchinson, Kavlak (Ozyakup 65), Tore (Koyunlu 82), Sosa, Sahan (Pektemek 72), Ba. Substitutes (not used): Gonen, Koybasi, Uysal, Gulum.

Goals: Spurs – Kane 27; Besiktas – Ba 89 (penalty).

Yellows: Spurs – Davies, Bentaleb, Fazio; Besiktas - Ba.

Referee: Manuel Grafe (Germany).

Attendance: 24,300.
Źródło: własne / strona oficjalna

25 komentarzy ODŚWIEŻ

Gan1982
3 października 2014, 23:14
Liczba komentarzy: 538
Ten mecz potwierdzil tylko to co jest nam dobrze znane. Vlad to amator, Paulinho do tej pory nie nauczyl sie co to taktyka, Adebayor nadal choruje na filipinskie zapalenie mozgu, Soldado gra dziesiec razy lepiej jak nie ma P8 na boisku, no i na koniec Poch ktory powinien pluc sobie w brode za odejscie Dawsa.
0
halabala
3 października 2014, 22:21
Liczba komentarzy: 1310
A niechby nawet Friedela Mauricio wystawił, efekt byłby w najgorszym razie taki sam ;)
0
Robert
3 października 2014, 22:15
Liczba komentarzy: 309
jak zaczynał go łapać to odbił piłke, taki fart wtedy bedzie musiał zagrać Janek/Kaboul, chyba ze młody Velijkovic dostał by szanse na gre
0
halabala
3 października 2014, 22:04
Liczba komentarzy: 1310
Też myślałem że karny jest za faul. A żałuję, że nie dostał czerwonej, bo wtedy nie mógłby zagrać w kolejnym meczu, a tak jest to możliwe.
0
Robert
3 października 2014, 21:59
Liczba komentarzy: 309
jak dla mnie Vlad chciał złapać typa a nie wybić piłke ;p dobrze że nie dostał czerwa bo i za co;)
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 55 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się