Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Onomah z nową umową wypożyczony do Aston Villi

4 sierpnia 2017, 13:28, Przemysław Grudzień
Onomah z nową umową wypożyczony do Aston Villi

Joshua Onomah związał się z klubem nowym kontraktem obowiązującym do 2021r. lecz od przyszłego sezonu będzie jednak reprezentował barwy innego klubu.

Klub porozumiał się z zespołem Aston Villi, występującej dywizje niżej w sprawie rocznego wypożyczenia pomocnika.

Młody zawodnik kogutów ma za sobą wspaniały rok. Razem reprezentacją swojego kraju zdobył złoty medal w mistrzostwach świata do lat 20.

Źródło: Tottenham official

3 komentarze ODŚWIEŻ

varba
4 sierpnia 2017, 21:49
Liczba komentarzy: 4432
Wolałbym jakby odgrywał się w jakimś zespole z Premier League. Myślę że Onomah po prostu chciał grać w każdym meczu. Dlatego odchodzi do zespołu z Championship. Zobaczymy jakie transfery szykuje dla nas Levy bo teraz to już nie mam żadnych wątpliwości że ktoś musi uzupełnić skład. Oby tylko nie było panicznego kupowania. Ale czuje że Barkley to będzie sensacja ostatniego dnia okna.
0
Pep
4 sierpnia 2017, 17:48
Liczba komentarzy: 108
Ja myślę że to wypożyczenie otwiera furtkę na transfer Barkleya, w innym wypadku raczej by się Go Poch nie pozbywał na ten rok. Myślę że to dobrze, przyda Mu się takie doświadczenie, u nas mógłby liczyć tylko na ogony, ewentualnie mecze pucharowe na angielskich podwórkach.
0
Walu
4 sierpnia 2017, 17:40