Onomah z nową umową wypożyczony do Aston Villi

4 sierpnia 2017, 13:28, Przemysław Grudzień Spurs News
Onomah z nową umową wypożyczony do Aston Villi

Joshua Onomah związał się z klubem nowym kontraktem obowiązującym do 2021r. lecz od przyszłego sezonu będzie jednak reprezentował barwy innego klubu.

Klub porozumiał się z zespołem Aston Villi, występującej dywizje niżej w sprawie rocznego wypożyczenia pomocnika.

Młody zawodnik kogutów ma za sobą wspaniały rok. Razem reprezentacją swojego kraju zdobył złoty medal w mistrzostwach świata do lat 20.

Źródło: Tottenham official

3 komentarze ODŚWIEŻ

varba
4 sierpnia 2017, 21:49
Wolałbym jakby odgrywał się w jakimś zespole z Premier League. Myślę że Onomah po prostu chciał grać w każdym meczu. Dlatego odchodzi do zespołu z Championship. Zobaczymy jakie transfery szykuje dla nas Levy bo teraz to już nie mam żadnych wątpliwości że ktoś musi uzupełnić skład. Oby tylko nie było panicznego kupowania. Ale czuje że Barkley to będzie sensacja ostatniego dnia okna.
0
Pep
4 sierpnia 2017, 17:48
Ja myślę że to wypożyczenie otwiera furtkę na transfer Barkleya, w innym wypadku raczej by się Go Poch nie pozbywał na ten rok. Myślę że to dobrze, przyda Mu się takie doświadczenie, u nas mógłby liczyć tylko na ogony, ewentualnie mecze pucharowe na angielskich podwórkach.
0
Walu
4 sierpnia 2017, 17:40
Mam mieszane odczucia. Do tej pory Poch wysyłał na wypożyczenie raczej zawodnikó z którymi nie wiązał żadnych planów, a tych, na których liczył trzymał w klubie i doglądał jak sie rozwijają. Z drugiej strony wydawało się, ze Onomah jest szykowany do gry w pierwszym zespole, a do tego przedłużyliśmy z nim kontrakt, więc za rok znów chyba będzie mógł powalczyć o miejsce w składzie.

Jakieś takie mam wrażenie, że zawodnicy przychodzący do Aston Villa czesto notują regres formy, ale moze tylko tak sobie wkręcam.

Mam nadzieję, ze Onomah będzie grał w większości meczów i nabierze pewności siebie, bo chyba tego mu najbardziej brakowało w grze z seniorami.
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się