Jack Grealish - kontrowersyjny transfer, czy niepowtarzalna okazja?

13 czerwca 2018, 18:48, Michał Bylicki Spurs News
Jack Grealish - kontrowersyjny transfer, czy niepowtarzalna okazja?

Pomocnik Aston Villa od kilku dni jest łączony w mediach z Tottenhamem. Dziś Sky Sport informuje, że Tottenham złożył oficjalną ofertę za piłkarza, która opiewa na 15 milionów funtów. Dla kibiców i włodarzy klubu z Birmingham kwota bardzo zaniżona. Levy chce wykorzystać trudne położenie finanowe Aston Villa. 

Nazwisko budzi dużo emocji wśród kibiców Tottenhamu. Jedni uważają, że to świetna okazja, bo młody piłkarz poczynił ogromne postępy na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Inny nie potrafią strawić aroganckiego zachowania pomocnika na murawie podczas meczu. Jak uważacie czy Grealishowi bliżej do Dele Alli, czy będzie to tranfer typu Adebayor. Duży talent, ale małe zaangażowanie w szatni i na treningach. 

Źródło: Sky Sport

9 komentarzy ODŚWIEŻ

spucoys
9 lipca 2018, 23:24
Jak nie będzie kosztował więcej niż 15 mln funtów to może być ale jak będzie kosztował więcej to szkoda pieniędzy. Pewnie wtopa jak z Barkleyem w Chelsea będzie.
0
kiriak
8 lipca 2018, 18:32
Liverpool włączył się do gry
0
kiriak
6 lipca 2018, 14:24
Transfer tuż, tuż. 20 mln i tygodniowka w granicach 20 tysięcy
0
kiriak
16 czerwca 2018, 07:47
Villa chce dwa razy więcej, zapewne spotkają się gdzieś w granicach 25 mln. Jak Ci ludzie mogą gadać z Łysym, on chciałby wszystkich za grosze sprowadzać?!
0
varba
15 czerwca 2018, 02:05
Mam wrażenie, że to tylko "click baity" te artykuły o tym że Chelsea jest zaintersowana, Ross Barkley nie może zagrać meczu, a gdzie tu jeszcze Grealish
1
Walu
14 czerwca 2018, 20:54
Jest szansa że do nas trafi, pod warunkiem, że się uprze, ze chce iść tylko do Spurs i nigdzie indziej. Chelsea na bank przebije naszą ofertę, ale jeśli on nie będzie chciał tam iść to jest szansa, ze Villa sprzeda go do nas żeby związać koniec z końcem. Jakoś bardzo napalony nie jestem, ale za niewielkie pieniądze czemu nie?
0
varba
15 czerwca 2018, 02:03
Po tym co się stało z Drinkwaterem i Rosem Barkleyem chyba musiałby być idiotą, żeby się zdecydować na transfer do Chelsea. Chociaż patrząc na jego zachowanie czasami, to bardzo możliwe że na to przystanie.
0
kiriak
14 czerwca 2018, 13:27
Chelsea daje dwa razy więcej i zwrotne wypożyczenie
0
trzaskal
14 czerwca 2018, 12:49
Nie znam gościa w ogóle. Wiem tylko, że nie można tak łatwo skreślać ludzi tym bardziej kiedy popełniają błędy w młodości. Pochettino znany jest ze swojego "ojcowskiego" podejścia.
0
vebq
14 czerwca 2018, 02:12
Wydaje mi się że Pochettino zrobiłby z nim porządek. Byłby to idealny zmiennik dla Eriksena, jestem na tak!
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki