Jeśli odejdzie Dembélé... Stefano Sturaro w jego miejsce?

15 czerwca 2018, 17:04, Sebastian Safian Spurs News
Jeśli odejdzie Dembélé... Stefano Sturaro w jego miejsce?

Już od dłuższego czasu mówi się o zainteresowaniu Juventusu Moussą Dembélé. Jeśli Belg rzeczywiście odejdzie z Tottenhamu, Mauricio Pochettino będzie musiał załatać dziurę. 

Według Sky Sports Italia - w drugą stronę miałby powędrować Stefano Sturaro. 25-letni pomocnik jest wszechstronnym piłkarzem, może zagrać na pozycji cofniętego lub w roli box-to-box.

Włoch dołączył do Juventusu z Genoa CFC w 2014 za 4.5 milionów funtów - przez ten czas wystąpił 90 razy w koszulce Starej Damy.

Źródło: hitc

13 komentarzy ODŚWIEŻ

kiriak
17 czerwca 2018, 13:32
Inter daje 10 mln euro i Joao Mario...Hłe, hłe
0
kiriak
17 czerwca 2018, 10:53
Tanguy Ndombele ma być bezpośrednim zastępstwem dla Mousy Dembele. Francuz jest obserwowany przez klub od dłuższego czasu. [beIN Sports]


Dawać go!
Edytowano dnia: 17 czerwca 2018, 10:53
0
Walu
17 czerwca 2018, 10:33
Różne ITK mówią, że tego lata mamy wydać dużo na wzmocnienia, Poch też mówił przed podpisaniem kontraktu, że musimy "zaryzykować na rynku transferowym". Jeśli mamy wydać dużą kwotę (powiedzmy w okolicach 40-50mln funtów) na jednego zawodnika tego lata, to powinien to być właśnie ktoś na pozycję Dembele. Jeśli on ma odejść i my mamy tego mocno nie odczuć to w jego miejsce musi przyjść ktoś z absolutnej czołówki na tej pozycji. Dembele będzie najtrudniejszym piłkarzem do zastąpienia od czasu odejścia Bale.
1
Mr_Johny_Mk
17 czerwca 2018, 00:41
Według mnie odejścia Dembele będziemy żałować jak odejścia VdV. Widzę ogromną różnicę w naszej grze kiedy jest na boisku a kiedy go nie ma. Świetna technika i panowanie nad piłką uspokaja nasz środek pola, jedynym zawodnikiem z którego byłbym zadowolony na zamianę z Mousse jest Blaise Matuidi, ale to raczej moja strefa marzeń :)
1
Marcin
16 czerwca 2018, 14:15
Jeśli już mamy się zamieniać z Juventusem na pomocników to świetnie byłoby się zakręcić wokół Marchisio. A nawet gdyby żadnej wymiany miałoby nie być to warto. Książątko chce odejść bo gra mało a to bardzo dobry piłkarz, doświadczony, z charakterem zwycięzcy (7 tytułów z rzędu!). Jeśli się wzmacniać to to kim jeśli nie kimś takim?
0
Hades
16 czerwca 2018, 21:47
I co ten Marchisio zrobi? Do podstawy nie wskoczy, bo nasi są zgrani i młodzi. Koleś przez rok(może dwa) posiedziałby na ławce i tyle.
0
Marcin
17 czerwca 2018, 10:08
Nawet zakładając, że nie wywalczył by miejsca w pierwszym składzie (co wydaje mi się mało prawdopodobne, zwłaszcza gdyby odszedł Moussa, ale ok, to tylko gdybanie) to zdecydowanie wolałbym żeby z ławki wchodził Il Principino niż Sissoko.
0
kiriak
16 czerwca 2018, 07:44
Jak już coś, to chodzą plotki o wymianie z Interem za Vecino
0
varba
16 czerwca 2018, 01:22
Jak to będą takie wymiany, to my dalej będziemy się cofać, z nie iść do przodu. To jak wymiana Walkera na Auriera. Czy po zajęciu 2 miejsca na WHL, macie wrażenie, że nas skład jest mocniejszy czy słabszy? Według mnie to cały czas się osłabiamy, ale jakimś cudem wymagania wobec Pochettino są coraz większe.
2
kiriak
15 czerwca 2018, 22:58
nie, bo ten: #thfc have reached an agreement with Boca Juniors to sign defensive midfielder Wilmar Barrios. [Radio Mitre]
0
_jaroszy
15 czerwca 2018, 17:46
Nie zamienił bym Dembele na Sturaro , nawet z dopłatą Juve rzędu 10 mln Euro .Powiem tak, jeśli Juventus chce Dembele a Poch wyrazi zgodę na jego odejście , to nie zamieniajmy go na piłkarza którego będą chcieli nam wcisnąć. Daleki jestem od powiedzenia że Dembele nam się nie przyda , bo uważam że na pewno jeszcze przez około 2 sezony jest w stanie grać na wysokim poziomie .Decyzja należy jednak do Levy'ego i Pocha , jeśli zdecydują się dać zielone światło na transfer to bierzmy kasę , a za pieniądze z transferu plus coś ekstra dokładając można kupić jakiegoś wyróżniającego się piłkarza Mundialu.
0
snajper
15 czerwca 2018, 18:03
Jeszcze są przesłanki, że pójdzie do Chin... Też jestem za tym, aby został na sezon czy dwa. Takiego grajka nie zastąpi się tak łatwo.
0
Marcin
15 czerwca 2018, 18:06
A na pewno nie zrobi tego Sturaro- piłkarz dobry ale z kategorii "rąbać siekać i uciekać".
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki