Wilmar Barrios o krok od transferu

6 lipca 2018, 12:58, Sebastian Safian Spurs News
Wilmar Barrios o krok od transferu

Kolumbijski pomocnik, Wilmar Barrios zadeklarował, że gotowy jest na przenosiny do Tottenhamu z Boca Juniors.

Według niektórych informacji, piłkarz uzgodnił już warunki kontraktu z klubem. Pozostała tylko cena transferu z Boca, w umowie 24-latka cena odstępnego wynosi 16 milionów euro.

Źródło: hitc

3 komentarze ODŚWIEŻ

kiriak
15 lipca 2018, 09:56
chyba mu bliżej do Chelsea w styczniu...
0
spucoys
9 lipca 2018, 21:54
To byłby dobry transfer, bo mówi się też o rozsądnej kwocie.
0
Walu
6 lipca 2018, 18:24
Jeśli to prawda, to mam mieszane uczucia. Barrios sprawiał na mistrzostwach momentami wrażenie jakby był drugim Kante po to, żeby chwile później zgubić krycie i doprowadzić do groźnej sytuacjie podbramkowej. Nieokrzesany zawodnik, ale moze Poch zrobiłby z niego piłkarza na odpowiednim poziomie.
0
Drakiur
7 lipca 2018, 15:43
Gość w październiku skończy 25 lat, tylko w Polsce można go nazwać bardzo młodym... Nie za bardzo jestem zwolennikiem tego transferu. Na mundialu pokazał pracowitość, jednak często był elektryczny jak Dier. Poza tym zagrożony odejściem jest Dembele, a nie Wanya (choć słyszałem jakieś głupie plotki że mógłby odejść - byłaby to kretyńska decyzja) i potrzebujemy raczej środkowego pomocnika a nie trzeciego typowego przecinaka (Dier, Wanyama). Marzy mi się Rabiot..
0
_jaroszy
7 lipca 2018, 12:27
Podobnie jak kolega mam mieszane uczucia ,nie zachwycił mnie jakoś na mundialu , jednak bardzo młody i z szansą na rozwój . Tylko jak dla mnie to jednak spora niewiadoma .
1
Mr_Johny_Mk
6 lipca 2018, 22:02
Natomiast patrząc z innej strony co to w dzisiejszych czasach jest 16mln euro, ma na pewno potencjał (o ile można tak powiedzieć o 24 latku) więc myślę, że warto zaryzykować :)
0
Eidur
6 lipca 2018, 20:37
Dokładnie. Piłkarz, który wie po co jest na boisku i co ma na nim robić, ale z drugiej strony zawodnik do dopracowania, coś jak Davinson Sanchez. Może do Parkera mu będzie daleko, ale angielska piłka może wykształcić w nim dobrego walczaka.
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki