Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Sissoko i N'Koudou w Fenerbachce?

9 lipca 2018, 23:58, Robert Gontarski
Sissoko i N'Koudou w Fenerbachce?
Mousa Sissoko i Georges-Kévin N'Koudou na celowniku Fenerbachce. 
 
N'Koudou był celem transferowym Turków od dłuższego czasu. Sissoko nie był początkowo brany pod uwage, gdyż jeden z największych klubów z Turcji był zainteresowany byłym piłkarzem Arsenalu. Jack Wilshere podpisał jednak umowę z West Ham Utd - co skłoniło Fenerbachce na upodobanie sobie kolejnego zawodnika Spurs. Obaj Francuzi mieliby dołączyć do drużyny na zasadzie rocznego wypożyczenia.
 
 
Źródło: hitc.com

4 komentarze ODŚWIEŻ

Tielemansik02
11 lipca 2018, 11:58
Liczba komentarzy: 4
Dokładnie tylko transfer definitywny Sissoko myślę że 10/15Mln można za niego dostać a N'koudou lepiej sprzedać i zostawic sobie furtkę wykupu za jakieś kilka milionów
0
Pep
10 lipca 2018, 11:07
Liczba komentarzy: 108
Sissoko na moje oko nie ma co wypożyczać, chłop się starzeje, najlepsze lata gry ma już za sobą, nie wróci "silniejszy" trzeba sprzedać, póki coś jeszcze jest warty, a N'koudou wypożyczyć gdzieś, gdzie będzie graczem pierwszego zespołu, żeby zbierał doświadczenie. On jeszcze ma szansę rozwoju, więc warto dobrze to wykorzystać.
1
_jaroszy
10 lipca 2018, 15:29
Liczba komentarzy: 805
Zgadzam się w 100%. Za sprzedaż Sissoko można zainkasować pieniądze które mogą się przydać do pokrycia części kosztów pozyskania np. Zahy . Mam nadzieje że powalczymy o niego , bo uważam że to sprawdzony na angielskich boiskach bardzo dobry piłkarz.
0
Walu
10 lipca 2018, 19:43