Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Start nowgo sezonu... obawy kibica

12 lipca 2018, 21:24, Robert Gontarski
Start nowgo sezonu... obawy kibica
Nowy sezon tuż, tuż a u nas brak jakichkolwiek wzmocnień. Nawet plotki jakieś takie mało konkretne.
 
O tyle o ile w poprzednich latach Tottenham zwlekał z transferami - o tyle w tym roku może to być duży problem.
 
Sezon zaczyna się już za miesiąc, a wraz z jego rozpoczęciem kończy się okienko transferowe w Premier League. Na dodatek - aż 9 naszych zawodników nadal przebywa na mistrzostwach świata. Począwszy od poniedziałku 16 lipca udadzą się na kliku, może nawet kilkunastu dniowe wakacje. Oznacza to, że do trendów z drużyną wrócą w najlepszym wypadku na dwa tygodnie przed pierwszym meczem.
 
W przypadku nowych zawodników, ci również rozpoczną treningi na bardzo krótko przed nowym sezonem. Do tego dochodzi seria meczów, podróż po Stanach Zjednoczonych i mamy bardzo wymęczony skład na mecz z Newcastle. 

Oczywiście ''In Poch we trust'', ale jako kibic Tottenhamu od tylu lat chyba w naturze mam ten stres.

Levy wydaj już te miliony...

Źródło: brak

6 komentarzy ODŚWIEŻ

kiriak
13 lipca 2018, 22:06
Liczba komentarzy: 47
przyszły tydzień pokaże prawdę o tych rzekomych 100 mln funtów...albo ryby albo ości
0
varba
13 lipca 2018, 21:55
Liczba komentarzy: 4440
Z drugiej strony fajnie, że okno kończy się 9 sierpnia, szybciej kibice Tottenhamu pozbędą się złudzeń
2
varba
13 lipca 2018, 21:53
Liczba komentarzy: 4440
Jakby to powiedzieć: Był czas przywyknąć, wielkich transferów się nie spodziewam. Jedyny transfer jaki się odbędzie to transfer na nowy stadion. W innych sferach to znów nakupujemy szrotu typu Llorente - zapchaj dziura po Jansenie, który jest od niego lepszy. Śmieszne będzie jak nikogo nie kupimy, a po 10 sierpnia wpłynie oferta za Alderweirelda, albo Dembele z Włoch lub Francji. Levy wydusi więcej grosza, ale sprzedać będzie musiał, bo nie odda później za darmo, a my do stycznia zostaniemy z okrojonym składem.
0
Pep
13 lipca 2018, 20:32
Liczba komentarzy: 116
Ja obawy kieruje wyłącznie jeżeli chodzi o aklimatyzację na nowym obiekcie. Jezeli chodzi o transfery to nie dokonaliśmy żadnych wzmocnień, ale tak jak podkreśla kolega, nie pozbyliśmy się nikogo cennego, więc pod tym kątem nie spoglądał bym pesymistyczne.
0
Damian88
13 lipca 2018, 20:10
Liczba komentarzy: 380
Mam nadzieje, ze wystrzeli z jakas bomba transferowa, Mnie natomiast ciekawi, ze procz transferow w nasza strone, pomimo plotek nie pozbylismy sie nikogo cennego (mam tu na mysli chociazby Dembele, Alde czy nawet zmiennika w postaci Llorente).
0
_jaroszy
13 lipca 2018, 11:24