Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Pewne zwycięstwo w pierwszym sparingu

19 lipca 2018, 08:08, Przemysław Grudzień

Tottenham ruszył z przedsezonowymi sparingami. Zespołowi Mauricio Pochettino przyszło zmierzyć się w zamkniętym dla obserwatorów spotkaniu z drużyną angielskiej League One - Southend United, którą pewnie pokonał 6:0.

Na szczególną uwagę w rozegranym meczu zasłużył Erik Lamela, który popisał się hat-trickiem już w pierwszej połowie, po jednej bramce dołożyli Fernando Llorente i Lucas Moura. Do przerwy zespół Tottenhamu prowadził 5:0. Wynik w drugiej połowie ustalił Tashan Oakley-Boothe, strzelając gola na 6:0.

Już niedługo piłkarzy Tottenhamu czekają trudniejsze sprawdziany, bowiem lada chwila odbędą się mecze w przygotowaniach do sezonu w USA, gdzie zagramy kolejno z:

• AS Roma - 26 lipiec godz. 04:05
  • FC Barcelona - 29 lipiec godz. 05:05
  • AC Milan - 1 sierpień godz. 02:35

Źródło: Tottenham official