Breaking news - Spursmania Podcast

24 lipca 2018, 01:19, Robert Gontarski Spursmania
Breaking news - Spursmania Podcast

Zapraszamy do odsłuchania pierwszego podcastu Spursmania.org!

 

 

Źródło: Własne

26 komentarzy ODŚWIEŻ

polespur
27 lipca 2018, 17:38
dzięki Snajper :) Fajny podcast, tak trzymaj Tomeczku.
1
Dzudolffo
26 lipca 2018, 15:24
Chłopaki, super sprawa! Bardzo fajnie wam to wyszło. Fajnie się tego słucha i czuć, że Spursmania wraca do życia. Podrawiam! COYS!
2
Tielemansik02
26 lipca 2018, 13:05
Super robota sam bym chciał się wypowiedzieć na takim podcaście ale za mało tu jestem pozdrawiam:)
2
halabala
25 lipca 2018, 14:55
Panowie, swietna inicjatywa, ciekawa audycja, brawo! Nawet na koniec znalazlo sie slowo dla 'starej gwardii'. Ja przyznam sie szczerze, z racji obowiazkow zawodowo-prywatnych nie mam kompletnie czasu na udzielanie sie, ale obiecuje regularne odsluchiwanie podcastow. Zachowajcie prosze forme soundcloud bo dzieki temu nie ma problemu z blokada kontentu przez roznego rodzaju korporacyjne firewalle :) Uwag techniczno-warsztatowych nie bedzie - mamy na spursmanii pare osob zajmujacych sie radiem zawodowo, na pewno sa w tym temacie kompetentni, zwlaszcza ze poza ziewaniem I otwieraniem piwa przez Sebastiana obylo sie bez wpadek. Sugerowalbym jedynie ustalenie przed rozmowa agendy wraz z tematami do poruszenia w podpunktach wraz z przeznaczonym na temat czasem, dzieki temu unikniecie wracania trzy razy do tematu bocznych obroncow ;) Na prowadzacego zdecydowanie Rob, a Trzaskal do zaszczytnej roli komentatora, bo jako prowadzacy za bardzo probuje dominowac dyskusje. W sezonie warto obok omowienia poprzedniego spotkania I tematow biezacych poswiecic troche czasu na zblizajace sie spotkanie - rowniez z jakas analiza najblizszego przeciwnika. Ogolem ocena pierwszego podcasta 7/10, tak trzymac!
5
vebq
24 lipca 2018, 22:23
Fajna inicjatywa! Jeżeli chodzi o kręgosłup zespołu - Niby jest ale wypada nam jeden trzon - Dembele. Nawet jeżeli nie odejdzie to i tak nie zagra większości meczów na wysokim poziomie i tu najbardziej licze na Kovacicia, ale czy to realne????
2
Pep
24 lipca 2018, 21:51
Muszę przyznać, że projekt przerósł moje oczekiwania, bardzo fajna inicjatywa, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, aż żałuję, że byłem nieobecny... Mam nadzieję, że następnym razem mi się uda, rezultat debiutanckiego wystąpienia bardzo mnie motywuje :)
2
SpursPoland
24 lipca 2018, 20:56
Bardzo nas cieszy że wam się podoba. Doceniamy każda z porad. Pierwszy podcast był takim testem. Z czasem zainwestujemy w sprzet i będziemy podnosić jakoś podcastów. Dzięki jeszcze raz i ... Do usłyszenia już w przyszłym tygodniu.
2
Mr_Johny_Mk
24 lipca 2018, 20:20
Fajna inicjatywa, dobrze się słucha :) Co do transferów to tak zarówno Martial i Zaha zdecydowanie na tak, natomiast transfer jednego raczej wyklucza drugiego. Do tego Kovacić, ewentualnie ktoś na zastępstwo Tobiego i będzie dobrze :)
2
MatMar
24 lipca 2018, 20:13
Zajebista sprawa! Brawo panowie! Troszkę popracować nad jakością dźwięku i będzie miód malina :) "After birds" :D :D :D
3
radeon
24 lipca 2018, 20:04
Mi tez sie podobalo, brawa jak na pierwszy raz! Teraz kilka uwag. Glownego prowadzacego.Tomek ale w sumie sie nie przedstawil, wiec nie wiem jaki nick :) slychac troche jak ze studni (mikrofon do zmiany) przez to te wypowiedzi gorzej sie sluchalo + sporo yyy moze to wycinajcie? Tomek sugestia: staraj sie wiecej wciagac ludzi w dyskusje (zadawac pytania) i nieco mniej monologow + do tego jakis energetyk przed nagraniem ;) (masz najtrudniejsza role wiec i tak chyle czola) Ciekawostki sa super widac ze sporo wiecie, ale momentami z ciekawostki wychodzila troche nie na temat dygresja. (Rob? stara sie fajnie pilnowac tematu) Ogolnie brawa i bedzie sluchane. Ps. ktory tak stukal? ( o stol czy cos)
3
snajper
24 lipca 2018, 20:20
Ja stukałem... kapslami od piwa. Muszę pilnować się :D
1
trzaskal
24 lipca 2018, 21:26
Trzaskal
0
SpursPoland
24 lipca 2018, 21:40
Ja to byłem ten od pilnowania tematu :)
0
varba
24 lipca 2018, 18:00
Oczywiście jesteśmy otwarci na sugestie jakie tematy chcecie, żeby zostały poruszane w kolejnych podcastach.
2
snajper
24 lipca 2018, 18:16
Zapraszamy również chętnych do rozmów :)
0
kiriak
24 lipca 2018, 17:51
Barrios podpisał kontrakt z Boca i zwiększył klauzulę odstępnego
1
Marcin
24 lipca 2018, 16:49
Na poważniej- mała rada albo, niech będzie prośba. Nie siadajcie do mikrofonu z marszu. Momentami słychać Was źle więc trzeba dać głośniej. A wtedy jeden z drugim jak nie ryknie! :) Te wszystkie ćwiczenia na rozgrzanie aparatu mowy itd wyglądają komicznie, człowiek czuje się jak skończony debil, ale, z doświadczenia wiem, pomaga.
3
SpursPoland
24 lipca 2018, 17:33
To było narazie próbne nagranie. Ale nawepeno będziemy brać pod uwagę wszystkie komentarze. Dzięki
1
Marcin
24 lipca 2018, 19:04
Trzymam kciuki. Będę mam czego słuchać wracając z roboty:) A na koniec mądrzenia się protip: hallsy. Jak się paple przez godzinę do mikrofonu to ratują życie.
0
varba
24 lipca 2018, 15:42
Bardzo dobrze wyszło jak na pierwszy raz, aż żałuje, że musiałem iść do pracy :-). Pozytywna dyskusja, żałowałem, że nie mogłem się włączyć w pewnych momentach.
Edytowano dnia: 24 lipca 2018, 15:53
1
Marcin
24 lipca 2018, 15:03
A będzie można dzwonić do studia? To by wyniosło moje pieniactwo na nowe poziomy!
2
SpursPoland
24 lipca 2018, 18:19
Jak nasz szalony informatyk podoła to tak :)
0
snajper
24 lipca 2018, 18:22
Trzeba byłoby na żywo nadawać :D
0
trzaskal
24 lipca 2018, 12:20
Haha to nie związane z Tottenhamem tylko ze Spursmanią :-)
0
kiriak
24 lipca 2018, 09:24
Yhym Martial?!
0
kiriak