Martial otrzymał zielone światło

26 lipca 2018, 20:44, Sebastian Safian Spurs News
Martial otrzymał zielone światło

Według Daily Mirror - Manchester United puści Anthony'ego Martiala tylko wtedy, gdy zakontraktują chorwacką gwiazdę mundialu - Ivana Perisica. 

Francuz wrócił z tournée po USA ze względu na narodziny drugiego dziecka. Jednocześnie otrzymał zielone światło na opuszczenie klubu - ale jedynie na warunkach włodarzy United.

Czerwone Diabły żądaja za swojego zawodnika co najmnniej 70 milionów funtów oraz przenosin poza Premier League. W lidze angielskiej największe zainteresowanie jest ze strony Tottenhamu oraz Chelsea, natomiast poza wyspami - PSG i Bayern widzieliby 22-letniego napastnika w swoich szeregach.

Z kolei inny brytyjski dziennik - The Sun -  donosi, że Martial chce pozostać w Premier League. Piłkarz czuje się szczęśliwy w Anglii i chciałby rozpocząć rozmowy z Tottenhamem.

Źródło: Mirror

1 komentarz ODŚWIEŻ

Pep
27 lipca 2018, 17:14
Myślę, że Mourinho nie puści Go bez własnego interesu do nas, albo w operacji z Tobym, albo sprzeda komuś innemu, najlepiej z innej ligi. Zainteresowania wokół niego nie brakuje, a może jeszcze mu się uda go jakoś udobruchać i zostanie na Old Trafford.
Edytowano dnia: 27 lipca 2018, 17:16
1

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się