Audi partnerem Tottenhamu

16 sierpnia 2018, 11:37, Przemysław Grudzień Spurs News
Audi partnerem Tottenhamu
Tottenham Hotspur ogłosił dzisiaj, że Audi został oficjalnym partnerem klubu w ekskluzywnej czteroletniej umowie.

Ekskluzywna marka “Audi” jest synonimem progresywnego wzornictwa i technologii, co wyraził słynny slogan “Vorsprung durch Technik” oznaczający zaawansowanie technologiczne. Jest to ideologia, która idealnie pasuje do podobnie pozytywnego i przyszłościowego motta Tottenham Hotspur “Audere est Facere” - co można przetłumaczyć - odwaga jest czynem.

Audi będzie prezentować kultowe cztery pierścienie swojej marki w cyfrowym oznakowaniu, w tym system reklamy LED, duże ekrany i wewnętrzną sieć telewizyjną na nowym stadionie klubu, a także w kanałach mediów cyfrowych.

Audi ma długą i dumną historię w piłce nożnej. Tottenham Hotspur to najnowsza znana na całym świecie nazwa, którą dołączą do swojego portfolio partnerów piłkarskich. Audi może się pochwalić współpracą z niemieckim mistrzem Bayernem Monachium, mistrzem Hiszpanii Barceloną, a także Realem Madryt.

Dodatkowo Audi organizuje Audi Cup i Audi Summer Tour - główne przedsezonowe turnieje, w których udział biorą największe kluby na świecie.

Fran Jones, szef działu partnerstwa Tottenhamu Hotspur, mówi:

"Audi jest ekskluzywną marką, więc cieszymy się, że znalazł się na naszym pokładzie wraz z innymi wiodącymi partnerami klubowymi. Czekamy z niecierpliwością na przyjęcie Audi i zaoferowanie im możliwości reprezentowania ich produktu w całym klubie."

Andrew Doyle, dyrektor Audi w Wielkiej Brytanii, mówi: "Partnerstwo łączy w sobie dwie progresywne marki - Audi i Tottenham”

Źródło: Tottenham official

3 komentarze ODŚWIEŻ

heniek
16 sierpnia 2018, 19:05
I kasa się zgadza. Ciekawe kto będzie sponsorem stadionu.
0
varba
16 sierpnia 2018, 17:59
Też mam umowę z Audi, umówiliśmy się, żeby się nie psuło
2
_jaroszy
16 sierpnia 2018, 19:34
to taka dżentelmeńska umowa :)
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się