Hugo Lloris aresztowany

24 sierpnia 2018, 16:34, Michał Bylicki Spurs News
Hugo Lloris aresztowany

Hugo Lloris w piątek 24 sierpnia został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Rutynowy patrol zatrzymał 31-letniego bramkarza w Goucester Palace. Kapitan został wypuszczony za kaucją, ale musi się stawić w sądzie 11 września. 

Myślę, że wszyscy ludzie związani Tottenhamem są bardzo rozczarowani. Hugo Lloris powinien świecić przykładem dla młodych piłkarzy, tymczasem zostaje aresztowany przed tak ważnym meczem za jazdę pod wpływem alkoholu. 

Źródło: Sky Sport

6 komentarzy ODŚWIEŻ

_jaroszy
25 sierpnia 2018, 16:40
Mało medialny , zarazem wzorowy do tego momentu zawodnik naszej drużyny , jak przeczytałem po raz pierwszy tytuł na jednym z portali internetowych "piłkarz Tottenhamu zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu" i przed kliknięciem otwierającym ten artykuł myślałem o kogo może chodzić i przyznam że o nim pomyślałem na samym końcu . Nie będę pisał jakie to nie odpowiedzialne zachowanie , bo każdy to wie . Nie karał bym go jednak na miejscu klubu czasowym odsunięciem od składu , bo to za ważny dla nas zawodnik . Myślę że właśnie postawą na boisku może w najlepszy sposób przeprosić wszystkie osoby związane z Tottenhamem i reprezentacją Francji .
0
Marcin
24 sierpnia 2018, 23:01
Pal już licho, że kapitan, że wzór dla młodzieży- żeby siadać za kierownicą po pijaku to trzeba być skończonym kretynem. To jest wcale dobre okazja żeby widowiskowo karając Llorisa napiętnować takie zachowania.
1
Pep
24 sierpnia 2018, 19:47
Niedopuszczalne zachowanie, godne potępienia, aż ciężko mi w to uwierzyć... Nie chcę go usprawiedliwiać, bo nie ma powodu, który by usprawiedliwił jego zachowanie, mam nadzieję że zostanie odpowiednio ukarany i że będzie to dla Niego nauczka na całe życie. Należy jednak pamiętać, że innym wielkim kapitanom swoich drużyn również zdarzały się różne wybryki. Co robił Rooney to chyba wszyscy wiedzą, John Terry, który sypiał z partnerką kolegi z klubu, Giggs który miał romans z żoną brata, Steven Gerrard który trafił do aresztu za pobicie i wielu piłkarzy złapanych właśnie za jazdę po alkoholu. Nie wiem czy wynika to z poczucia bezkarności z racji na rozpoznawalność czy po prostu odbija im sodówa, ale jedno jest pewne że należy tępić i surowo karać tego typu zachowania. Wielka szkoda że do tego niechlubnego grona dołącza nasz kapitan i że została rozpętana burza medialna wokół tego incydentu przed tak ważnym dla nas meczem, trzeba mieć nadzieję, że nie odbije się to negatywnie na zawodniku jak i na całej drużynie, a swoje karygodne zachowanie Lloris wynagrodzi kibicom dobrymi występami.
2
varba
24 sierpnia 2018, 18:39
Zachował się jak gówniarz. Jakby nie mógł zadzwonić po taksówkę. Pochettino próbuje wpoić dzieciakom z akademii i młodszym zawodnikom pewne wartości, a kapitan twojej drużyny robi ci coś takiego. Nie przyjmuje, żadnych wymówek do wiadomości, każdy dorosły człowiek był w podobnej sytuacji i albo się nocowało u znajomych, albo brało się taxi, albo jedna osoba się poświęcała i nie piła. Myślałem, że jest bardziej inteligentny
0
Eidur
24 sierpnia 2018, 18:38
Ja również, miałem go za poważnego człowieka, kapitana - profesjonalistę. A tu takie cyrki. Jestem ciekaw czy Pochettino wyciągnie jakieś konsekwencje. Niby zero związku z klubem ale to jednak kapitan, którego postawa powinna być wzorem dla innych.
0
Walu
24 sierpnia 2018, 18:35
A wystarczyło wziąć taksówkę... ;) Kto jak kto, ale kapitan taki akcji nei powinien odstawiać. Po Kane to chyba ostatnia osoba w klubie po której bym się spodziewał ze ktoś go złapie za kółkiem po alkoholu
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się