Wspólna akcja charytatywna angielskich fanklubów!

21 grudnia 2018, 09:19, Tomek Trzaskalski Spurs News
Wspólna akcja charytatywna angielskich fanklubów!

Kibicowanie danemu klubowi, to nie tylko oglądanie spotkań ukochanej drużyny, ale i reprezentowanie pewnych wartości. Bez względu na to, czy jesteś kibicem Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu, Manchesteru United czy Tottenhamu, jedną z tych wartości powinno być niesienie pomocy słabszym oraz potrzebującym. Dlatego postanowiliśmy zaprosić Was, przedstawicieli pięciu największych fanklubów angielskich drużyn w Polsce, do wzięcia udziału w pierwszej wspólnej akcji charytatywnej.

Wierzymy, że tak jak ponad rok temu środowiska kibicowskie w Anglii zjednoczyła tragiczna historia małego, lecz wielkiego sercem kibica Sunderlandu Bradley’a Lowery, tak w tym jakże wspaniałym okresie świątecznym, my również będziemy w stanie stanąć ramię w ramię, żeby nieść pomoc Pani Bożenie oraz jej 17-letniemu synowi Maćkowi.

Życie tej rodzinny nie zostało usłane różami. Pani Bożena jest osobą niepełnosprawną. Cierpi na chorobę popromienną, która uniemożliwia jej podjęcie pracy. Jedyne, z czego żyje ta rodzina to marny zasiłek w wysokości 500 zł. Ta kwota ledwo wystarcza na zaspokojenie podstawowych potrzeb, nie mówiąc już o takich luksusach jak środki higieny oraz ubranie. Maciek ma dopiero 17 lat, a już twardo musi stawić czoła życiu i dzielnie opiekuje się matką. Mimo tych przeciwności losu jest niesamowicie optymistycznie nastawionym do życia młodzieńcem, Wspólnymi siłami możemy pomóc Maćkowi w realizacji jego marzeń. W przypadku Pani Bożeny nie mamy niestety na to większego wpływu, ponieważ jak powiedziała nam podczas rozmowy: „Moim jedynym marzeniem jest dożycie 18 urodzin Maćka”.

Zapraszamy Was do udziału w tej jakże szlachetnej akcji ! Pokażmy, że; Różne Barwy, Wspólny Cel'!

Zbiórkę pieniędzy prowadzimy tutaj: https://zrzutka.pl/h3kucx

Zespół Spursmanii

Źródło: własne

2 komentarze ODŚWIEŻ

polespur
23 grudnia 2018, 17:26
done
1
trzaskal
21 grudnia 2018, 09:27
Wpłacone.
1

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się