Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

#17 Podcast Spursmania + wyniki konkursu!

27 grudnia 2018, 17:20, Sebastian Safian
#17 Podcast Spursmania + wyniki konkursu!

Zapraszamy do odsłuchania siedemnastego podcastu Spursmania.org!

 

 

Kilka dni temu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były trzy szaliki. Wystarczyło odnaleźć ukryte hasło, wypowiedziane na #16 podcaście - Sir Bill Nicholson. Szczęśliwcami są: Kogucik, Anja i Tibijskyy. 

Prosimy o wysłanie danych adresowych na kontakt@spursmania.org. Należy to zrobić z tej samej skrzynki e-mailowej, z której utworzone jest konto na Spursmanii.

Źródło: -

5 komentarzy ODŚWIEŻ

KogutSpurs
28 grudnia 2018, 20:49
Liczba komentarzy: 59
Brawa dla wygranych :) Co do podcastu to niestety się nie wypowiem, bo nie mam na razie czasu odsłuchać, ale z chęcią nadrobię :)
1
piekny
28 grudnia 2018, 18:09
Liczba komentarzy: 198
Panowie powiem tak:uważam ze media to jest 13 zawodnik Liverpoolu i M City !!!!!!
Co do Pocha powiedział już parę razy , bardziej lub mniej dosłownie ze się nigdzie nie wybiera!
On tworzy dziedzictwo ( historie ) w naszym klubie, jak sam to stwierdził i jak któryś z was to powiedział w podcaście on ma tutaj wszystko czego potrzebuje.
Musimy mieć tylko cierpliwość a trofea przyjdą.
Ps. Jak zwykle fajnie się słuchało, brawo.
Edytowano dnia: 28 grudnia 2018, 18:10
3
heniek