Tranmere Rovers 0 - 7 Tottenham Hotspur. Llorente z hattrickiem!

5 stycznia 2019, 00:03, Spursmania

Tottenham rozgromił rywala z League Two - Tranmere Rovers​ 0:7! Od pierwszych minut zagrał Oliver Skipp i Fernando Llorente, ten drugi ustrzelił hattricka.

Strzelanie w 40 minucie rozpoczął Serge Aurier i to był jedyny gol w pierwszej połowie. Na drugą część spotkania podopieczni Mauricio Pochettino wyszli "od strzała"  - w 48 minucie wynik na 0:2 podwyższył Fernando Llorente.

Gospodarze przez resztę meczu mogli jedynie machać głową z bezradności bo Tottenham był bezlitosny.

Tranmere Rovers 0 - 7 (0 - 1) Tottenham Hotspur

Tottenham: Gazzaniga - Aurier, Foyth, Sanchez (79' Eyoma) - Walker-Peters, Alli, Skipp, Davies - Moura, Son (65' Marsh) - Llorente (75' Kane).

Tranmere Rovers: Scott Davies - Mark Ellis, Emmanuel Monthe, Steve McNulty - Jake Caprice, Harvey Gilmour, Luke McCullough, James Harris (58' Oliver Banks), Liam Ridehalgh - James Norwood, Connor Jennings (83' Paul Mullin)