Tottenham zaakceptował ofertę za Dembele

8 stycznia 2019, 14:08, Sebastian Safian Spurs News
Tottenham zaakceptował ofertę za Dembele

Według Sky Sports - Tottenham zaakceptował ofertę 9 milionów funtów od Beijing Sinobo Guoan za Mousa Dembele.

 

 

 

 

 

Źródło: sky sports

9 komentarzy ODŚWIEŻ

qwela
9 stycznia 2019, 07:51
Jeden z ostatnich z najdłuższym stażem w drużynie. Tylko Rose jest dłużej z drużyną. Przychodził z Liorisem do klubu za
AVB. :-(
powodzenia Mousa!
Edytowano dnia: 9 stycznia 2019, 08:05
1
Efendi6
8 stycznia 2019, 21:56
Szkoda ! bo to mega grajek. W szczególności jak był w dobrej formie. Ale cóż każdy się kiedyś wypala. Mimo wszystko Dembele zawsze będzie wspominany dobrze. Przede wszystkim za te rajdy z pięcioma rywalami na plecach przez środek boiska.
0
KogutSpurs
8 stycznia 2019, 19:47
Mimo iż to dopiero mój 2 pełny sezon z klubem, będę za nim tęsknić jak większość tutaj. Nasz wielki środkowy pomocnik odejdzie i mam nadzieję, że chociaż w dobrej atmosferze zostanie pożegnany. Powodzenia Mousa, gdziekolwiek byś nie był!
1
Marcin
8 stycznia 2019, 19:10
Wielka szkoda ale i czas najwyższy. Pamiętam jeszcze jak wpadł mi w oko w AZ Alkmaar. Wtedy napastnik, dziś żegnamy wielkiego pomocnika. Niech sobie jeszcze pogra na niższym poziomie (o czym chyba kiedyś wspominał, że chciałby) i dorobi.
0
sportowiec07
8 stycznia 2019, 18:17
Dla mnie to wielką postać nie tylko Tottenhamu ale całej ligi. Bardzo niedoceniany . W optymalnej formie gdy trzymał piłkę przy nodze przeciwnicy wyglądali jak dzieci we mgle przy nim . Jeden z moich ulubieńców . Ostatnio gdy Rafa van der Vaart odchodził czułem to co dziś . Wielki smutek :(
3
heniek
8 stycznia 2019, 16:16
Ehhh... Nigdy nie zapomnę jak potrafił przewieźć 3-4 zawodników w środku... I to nie byle jakich drużyn. Z MU, Juve, Arsenal... https://www.youtube.com/watch?v=zYu7V2OaPH0 Powodzenia Mousa!
1
varba
8 stycznia 2019, 14:37
Mam nadzieję, że Levy to zastąpi i nie będzie pier**ił, jak trudno sprowadzić piłkarza zimą, bo jakoś latem też mu nie wychodzi.
1
trzaskal
8 stycznia 2019, 15:15
Jakoś inni qrwa sprowadzają.
Edytowano dnia: 8 stycznia 2019, 15:16
0
trzaskal