Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Udało się! Tottenham Hotspur 2-1 Watford!

30 stycznia 2019, 23:08, Spursmania

Tottenham Hotspur wygrał 2:1 z Watford FC w ramach 24 kolejki Premier League. Podopieczni Mauricio Pochettino strzelanie zaczęli dopiero od 80 minuty.

W 38 minucie goście wykorzystali rzut rożny, po zamieszaniu w polu karnych - głową trafił  do siatki Craig Cathcart. Okazję do strzelenia bramki miał Harry Winks, który wychodził sam na sam z bramkarzem - jednak podanie od Llorente nie było do końca precyzyjne i bramkarz przechwycił futbolówkę.

Na drugą połówkę piłkarze Tottenhamu wyszli w bardziej bojowych nastrojach, ale bramkę kontaktową udało się strzelić dopiero w 80 minucie - na listę strzelców wpisał się Son! Siedem minut później pojedynek główkowy wygrał Fernando Llorente - pokonując Bena Fostera.

Tottenham Hotspur: Hugo Lloris (c), Toby Alderweireld, Davinson Sánchez, Jan Vertonghen (79' Erik Lamela), Serge Aurier (45' Lucas Moura), Moussa Sissoko (69' Kieran Trippier), Harry Winks, Christian Eriksen, Danny Rose, Fernando Llorente, Heung-Min Son

Watford FC: Ben Foster, Daryl Janmaat, Adrian Mariappa, Craig Cathcart, José Holebas, Tom Cleverley  (66' Ben Wilmot), Etienne Capoue, Will Hughes, Roberto Pereyra, Gerard Deulofeu (61' Isaac Success Ajayi), Troy Deeney (c)

Źródło: własne

5 komentarzy ODŚWIEŻ

wyleszczony
31 stycznia 2019, 12:34
Liczba komentarzy: 93
Nie widzę nas na Borussię z takim Llorente :O Uratowała go ta bramka. Gdyby nie ona to hejt w internecie na niego gwarantowany.
Liczba komentarzy: 4468
Jak mnie Lloris irytuje takimi meczami. Wiadomo że jest nieciekawie z przodu, więc trzeba grać na zero, a pan kapitan odwala takie klopsy. 7-8 lat w Premier Leauge nie potrafi ocenić lotu piłki. Llorente to prawda na boisku wygląda jak paralityk, ale w ostanich 3 meczach zdobył 2 bramki, więc coś tam wnosi. Wrócił Son i dużo lepiej to wygląda. Nie rozumiem czemu Pochettino gra trzema obrońcami, w drugiej połowie zawsze rezygnuje z tego wariantu i wyglądamy dużo lepiej
1
vebq
30 stycznia 2019, 23:48
Liczba komentarzy: 44
Uff daliśmy radę... ale łatwo nie było. 7 pkt przewagi nad rywalami z Londynu, całkiem nieźle to wygląda. W górę na ten moment to nie ma co patrzeć, ale fajnie że lider nam już całkiem nie uciekł i wyklarowało się nam takie top3. Następna kolejka również zapowiada się ciekawie, Liverpool jedzie na West Ham, Arsenal jedzie na City czyli czołówka znowu może coś pogubić. Ale ja to ogólnie nie lubię grać z Newcastle.. Wolałem ich w Championship a i mam nadzieję że West Brom tam zostanie ;) , A i tak w ogóle to podoba mi się Rose, ostatnio nawet jak gramy piach to coś wnosi i bije od niego pewność siebie mam wrażenie. Myślicie że stary dobry Róża wrócił? Oby tylko znowu nie dawał wywiadu ;) dla mnie idealny przykład tego jak ważna jest głowa, pamiętacie jak cieniował jakiś czas temu gdy miał te swoje różne problemy? Teraz całkowicie inny piłkarz jak tak dalej pójdzie to Davies nie powącha murawy. Do której otwarte jutro okienko? 23:00 londyńskiego? Levy no weź no, kupże coś! Jakiegoś Tielemansika i będzie okej! :D ... Nadzieja matką głupich
1
heniek
30 stycznia 2019, 23:22
Liczba komentarzy: 119
Generalnie kaszana... Llorente dramat, na szczeście strzelił. Ważne, że trzy punkty, a i rywale pogubili.