Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham w ćwierćfinale LM!

6 marca 2019, 16:24, Bartosz Krzyżanowski

Jak wszyscy wiemy Tottenham pokonał wczoraj Borussię 0:1 (0:4 w dwumeczu) i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów! Jak to wszystko wyglądało:

1 połowa:

Tottenham wychodzi 5 obrońców co nie wywołało ździwienia. Jak można było się spodziewać BVB atakowali od pierwszej minuty jednak przy świetnej dyspozycji Llorisa i obrony Spurs nie udało im się zdobyć bramki. Jedna świetna sytuacja Kogutów mogła zamknąć mecz już w pierwszej części meczu jednak Son zmarnował okazję. 0:0 i Borussia w drugiej połowie musiała postawić wszystko na jedną kartę.

2 połowa:

Nie musieliśmy długo czekać na zamknięcie meczu. W 49 minucie świetne podanie Sissoko z zimną krwią wykorzystał niezawodny Harry Kane. Po strzeleniu bramki Spurs wiedzieli, że są już w 1/4 Ligi Mistrzów i stworzyli sobie jeszcze parę akcji bez ryzyka. Co do Borussi, chcieli skończyć to wszystko z honorem, ale nie udało się.

Warto wiedzieć:

Harry Kane został najlepszym strzelcem Tottenhamu w europejskich pucharach! W meczu z Borussią zdobył jedną bramkę i to wystarczyło do pobicia Defoe.

Hugo Lloris zaliczył wczoraj swoje 100 czyste konto dla Tottenhamu! Gratulacje kapitanie.

I na koniec. Kogo byście chcieli w cwierćfinale?

Źródło: własne