Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur 2:1 Southampton FC

Tottenham Hotspur
21 kwietnia 2021, 19:00 Tottenham Hotspur Stadium
Southampton FC
Premier League

Everton FC 2:2 Tottenham Hotspur

Everton FC
16 kwietnia 2021, 21:00 Goodison Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 1:3 Manchester United

Tottenham Hotspur
11 kwietnia 2021, 17:30 Tottenham Hotspur Stadium
Manchester United
Premier League

Newcastle United 2:2 Tottenham Hotspur

Newcastle United
4 kwietnia 2021, 15:05 St James\' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

W ćwierćfinale zagramy z City!

15 marca 2019, 12:21, Sebastian Safian
W ćwierćfinale zagramy z City!

W Nyonie rozlosowano pary ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Rywalem Tottenhamu będzie Manchester City!


Spotkania ćwierćfinałowe:

1. AFC Ajax vs Juventus F.C
2. Liverpool FC vs FC Porto
3. Tottenham Hotspur vs Manchester City
4. FC Barcelona vs Manchester United


Spotkania półfinałowe:

zwycięzca 3 pary vs zwycięzca 1 pary
zwycięzca 4 pary vs zwycięzca 2 pary

 

Źródło: własne

16 komentarzy ODŚWIEŻ

sportowiec07
16 marca 2019, 07:21
Liczba komentarzy: 143
Na ten moment nie postawiłbym nawet grosza na nasz awans , ale pierwszy mecz jest za 3 tygodnie więc nie wiadomo w jakiej formie będziemy i co będzie grało wtedy city . Najlepszy mecz w sezonie plus trochę szczęścia i jesteśmy w stanie awansować :)
2
heniek
15 marca 2019, 22:50
Liczba komentarzy: 119
Ale pesymizm u niektórych (widziałem komentarze u angielskich kibiców też) "skupmy się na lidze". Liga Mistrzów jest po to, aby walczyć z najlepszymi. Stąd nazwa Liga Mistrzów, hello!
Edytowano dnia: 15 marca 2019, 22:53
0
varba
15 marca 2019, 23:48
Liczba komentarzy: 4466
Ludzie mają doła po ostatnich wynikach i trudno mieć o to pretensje. Ta porażka z Southampton nie miała prawa się przydarzyć
1
heniek
16 marca 2019, 00:18
Liczba komentarzy: 119
Racja, emocje u kibiców tożsame z ostatnią porażką...
0
wyleszczony
16 marca 2019, 14:41
Liczba komentarzy: 93
Dziwne myślenie, żeby odpuscić LM po to żeby skupić się na lidze... Po to, żeby zagrać w LM :D. Misz masz :D
0
KogutSpurs
15 marca 2019, 18:15
Liczba komentarzy: 79
Mogło być lepiej....... No nic, trzeba grać. Ostatnio nie jesteśmy w najlepszej formie, ale mają parę dni na odpoczynek (szczególnie niepowołani do reprezentacji). Wygrywa się tu i teraz. Wszystko może się zmienić do meczu w LM. Albo w meczach LM. Lloris przeciwko Borussi = kosmos. Niech utrzyma formę z tych 2 meczy do końca i coś powinno się udać. Oczywiście obrona to nie wszystko, ale to i tak ważna część. Także do meczu jeszcze trochę zostało, może odbudujemy formę do tego czasu. Czy gramy mecz na nowym stadionie, czy jeszcze na Wembley?
0
Walu
15 marca 2019, 18:06
Liczba komentarzy: 791
Liczyłem na United a najbardziej chciałem uniknąć City.

Varba - co do tego, ze ograło nas Soton i Burnley, City też miało w tym sezonie 2 mecze pod rząd kiedy przegrali z Leicester i jakimś innym średniakiem i generalnie gorszą passę kilku wpadek pod rząd. Tyle ze forma potrafi się bardzo szybko zmieniać. Teraz wraca Kane, Dele, mamy kilka dni na trening bez konieczności grania meczu, potem przerwa na reprezentację i wracamy do gry w ostatni weekend Marca, jestem przekonany że w formie wyższej niż obecnie.

Co jak co, ale Tottenham pod wodzą Pochettino nie notuje fatalnych serii i zazwyczaj 'zadyszki' nie trwają dłużej niż 2-3 tygodnie. Myślę,że kryzys już za nami.

Nie twierdzę, ze ogramy City w dwumeczu, bo jest to jednak zespół mocniejszy od Naszego i są faworytami, ale też nie uważam, żeby to jak zaprezentowaliśmy się w ostatnich meczach miało jakiekolwiek znaczenie w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów. Myślę, że im się postawimy.
Edytowano dnia: 15 marca 2019, 18:07
2
varba
15 marca 2019, 22:02
Liczba komentarzy: 4466
Nawet nie wiesz jak bardzo chcę, żebyś miał rację. Tak mamy długą przerwę i mecze reprezentacji, a potem mecz z Liverpoolem. Mam jedną z najgorszych form w lidze jak spojrzysz na ostatnie 5 meczy, więc nie trudno będzie wrócić w formie lepszej niż obecnie. Poza tym dla mnie to nie forma jest problemem tylko mentalność. Jeżeli 2-3 mecze pod rząd zapominasz wyjść na drugą połowę, to znaczy że nie wyciągasz żadnych wniosków i to mnie martwi najbardziej. Jak wrócą z reprezentacji to nie będą pamiętać lekcji jaką dostali w lidze. Tak jak nie pamiętali jej po awansie w środku tygodnia.
0
varba
15 marca 2019, 17:18
Liczba komentarzy: 4466
Dodam jeszcze że wczoraj z kumplem typowałem wyniki losowanie i trafiłem dwa Spurs vs City i Barcelona vs Man Und (niestety)
0
varba
15 marca 2019, 17:16
Liczba komentarzy: 4466
Trzy razy z City w ciągu 10 dni. Jak dadzą nam wpier...ol w pierwszym meczu, to w dwóch następnych będziemy grać ze spuszczonymi głowami. Oby tak się nie stało. Miło byłoby zrobić niespodziankę, ale jak Southamton i Burnley robią z nas popychadła, to trudno wzbudzać w sobie nadzieje
1
Marcin
15 marca 2019, 14:30
Liczba komentarzy: 1777
City nie chciałem z jednego powodu. Gramy z nimi w lidze więc co to za atrakcja.
2
rossonero10
15 marca 2019, 13:27
Liczba komentarzy: 30
Chyba gorzej być nie mogło, i jeszcze pierwszy mecz u siebie
0
heniek
15 marca 2019, 13:48
Liczba komentarzy: 119
Ale za to u siebie u siebie :D
2
Damian88
15 marca 2019, 12:55
Liczba komentarzy: 427
Imo trafilismy chyba najgorzej jak moglismy. Moze i na papierze sa silniejsze zespoly od City, ale druzyna Guardioli ma patent w tym sezonie na angielskie druzyny.
0
wyleszczony
15 marca 2019, 12:34