Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Tottenham Hotspur 1:0 Manchester City. Dobry wynik przed rewanżem!

9 kwietnia 2019, 23:43, Sebastian Safian
Tottenham Hotspur 1:0 Manchester City. Dobry wynik przed rewanżem!

Tottenham Hotspur w pierwszym spotkaniu 1/4 finału Ligi Mistrzów, wygrał z Manchesterem City 1:0! Hugo Lloris obronił karnego w 13 minucie! W 58 minucie z boiska musiał zejść Harry Kane z powodu kontuzji.

 

Tottenham Hotspur vs Manchester City 1:0 (0:0)

Tottenham Hotspur: Hugo Lloris – Kieran Trippier, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Danny Rose ż – Christian Eriksen, Moussa Sissoko, Dele Alli (87 Fernando Llorente), Harry Winks (81 Victor Wanyama), Heung-Min Son – Harry Kane (58 Lucas Moura). Trener: Mauricio Pochettino.

Manchester City: Ederson – Kyle Walker, Nicolas Otamendi, Aymerick Laporte ż, Fabian Delph – Ryiad Mahrez ż (89 Leroy Sane), Fernandinho, David Silva (89 Kevin De Bruyne), Ilkay Gündogan, Reheem Sterling – Sergio Agüero (71 Gabriel Jesus). Trener: Pep Guardiola.

 

Źródło: -

11 komentarzy ODŚWIEŻ

Kamilos
10 kwietnia 2019, 13:13
Liczba komentarzy: 408
jakaż to żałosna drużyna ,która wydała miliardy na piłkarzy, "super" trenera i w ćwierćfinale lm gra taktykę skop kluczowego gracza przeciwników, bo to było istne polowanie na Kane`a, to co zrobił fernandinho i mimo varu nie dostał czerwa, może by go chociaż zawiesili ,ale gdzież tam, Rose dostaje na samym początku kartkę za ręke z metra, a oni cały mecz urzadzają rzeźnię i kończą z 2ma, oczywiscie fernandihno i otamendi bez żadnej..Laporte w doliczonym czasie zatrzymuje kontrę bezczelnie, celowo ręką i nie dostaje drugiej żółtej... przy takim sędziowaniu nie widzę rewanżu ,kupa nie lm, var nie pomoże człowiekowi być uczciwym, niestety
2
wyleszczony
10 kwietnia 2019, 15:22
Liczba komentarzy: 89
Ohhh będą musieli wydać koleje 400 milionów na obronę :D
1
heniek
10 kwietnia 2019, 11:37
Liczba komentarzy: 114
Zagraliśmy dojrzale, z duża dawką turbodoładowania w postaci atmosfery na stadionie! Rewanż będzie chyba meczem sezonu... Jestem dobrej myśli. Szkoda Kane'a, ale już udowodniliśmy, że potrafili grać bez niego! COYS!
1
KogutSpurs
10 kwietnia 2019, 10:23
Liczba komentarzy: 59
https://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-nozna/inne-pilka-nozna/liga-mistrzow-tottenham-minimalnie-lepszy-od-manchesteru-city,n,1000240707.html Przeczytajcie przynajmniej pierwsze zdanie artykułu. Nie wliczam tytułu, chodzi o sam tekst. Kogoś coś ominęło :):):)
3
Michał Juchniewicz
10 kwietnia 2019, 12:13
Liczba komentarzy: 28
No stadiony pomyliły im się xD.
0
KogutSpurs
10 kwietnia 2019, 09:56
Liczba komentarzy: 59
Ten mecz pokazał, że możemy pokonać prawie każdego, jeśli będziemy mieć większe pole rotacji (ławka rezerwowych). Teraz trzeba zagrać tak samo za tydzień i mamy awans do półfinału. Oczywiście szczęście też nam pomogło, ale to też jest ważne. Nie można tego przepuścić. Szkoda Kane'a. To wogóle kontuzja tej samej kostki co niedawno? I tej co rok temu, gdy jego występ na Mundialu był zagrożony? Jeśli tak to czuję to samo co kiriak napisał w temacie meczowym. Duża ilość kontuzji zaczyna sprawiać, że boję się o jego karierę. Zobaczymy co dalej. COYS
2
Michał Juchniewicz
10 kwietnia 2019, 12:16
Liczba komentarzy: 28
Tak to ta sama kostka a raczej staw skokowy; szkoda mi go.
1
wyleszczony
10 kwietnia 2019, 12:23
Liczba komentarzy: 89
Kane ma teraz dużo czasu na wyleczenie tej kostki. Zobaczymy co wyniknie z tego.
1
sportowiec07
10 kwietnia 2019, 09:33