Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Colchester United -:- Tottenham Hotspur

Colchester United
24 września 2019, 20:45 Weston Homes Community Stadium
Tottenham Hotspur
Carabao Cup Trzecia runda

Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
21 września 2019, 13:30 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Olympiakos SFP 2:2 Tottenham Hotspur

Olympiakos SFP
18 września 2019, 18:55 Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa
Tottenham Hotspur
Champions League Polsat Sport Premium 1

Tottenham Hotspur 4:0 Crystal Palace

Tottenham Hotspur
14 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Crystal Palace
Premier League

Manchester City 1:0 Tottenham Hotspur. Zabrakło kropki nad i...

20 kwietnia 2019, 15:25, Sebastian Safian
Manchester City 1:0 Tottenham Hotspur. Zabrakło kropki nad i...

W ramach 35 kolejki Premier League rozegrano pierwszy mecz na City of Manchester Stadium, Tottenham Hotspur przegrał 1:0 z Manchesterem City. Jedyną bramkę w 5 minucie strzelił młodziak - Philip Foden. Mauricio Pochettino zrobił kilka roszad w składzie - między słupkami stanął Paulo Gazzaniga, a na prawym wahadle zagrał Juan Foyth.

 

Manchester City 1:0 (1:0) Tottenham Hotspur
 

Manchester City: Ederson, Walker, Stones, Laporte, Zinchenko, Gundogan, De Bruyne (38' Fernandinho), Foden (85' David Silva), Bernardo, Sterling, Aguero (66' Sane) (C)

Rezerwowi: Muric, Sane, D Silva, Fernandinho, Mahrez, Otamendi, G Jesus

 

Tottenham Hotspur: Gazzaniga, Foyth, Alderweireld (78' Llorente), Sanchez, Vertonghen (C), Davies, Dier (61' Wanyama), Eriksen, Dele (69' Rose), Lucas, Son.

Rezerwowi: Vorm, Rose, Walker-Peters, Wanyama, Skipp, Janssen, Llorente

 

Źródło: -

11 komentarzy ODŚWIEŻ

typyusa
30 kwietnia 2019, 14:35
Liczba komentarzy: 1
https://usapicks24.blogspot.com/ - Kupony od amerykanina na dziś i jutro dostępne! trafił ostatnio kurs 312 i skan tego kuponu jest na blogu! polecam bo sam trafilem !!
0
Kamilos
20 kwietnia 2019, 16:54
Liczba komentarzy: 402
tylko ten karny na Bernardo byl taki strasznie miekawy ,to juz Laporte bardziej chwycil Eriksena za reke, a reka Walkera ewidentna i z tego ciekawego ujecia co pokazali to ja chyba widzial wyraznie tylko zignorowal ,a biorac pod uwage co wyprawiał przez caly mecz 0 kartek dla City(no Sterling niby dostal jedna na koniec),a przeciez to co zrobili Aguero i Foden juz na samym poczatku, a potem Fernandinho(jakze by inaczej),B.Silva(dwa razy probowal z calych sil po gwizdku kopnac Rosea....)i Sterling powinni wyleciec i nic..ja sie boje ze przy tych sedziach to nawet zaden var nie pomoze.. Co do meczu to paradoksalnie bylo taktycznie lepiej i sytuacji 100% mielismy wiecej niz w srode ,ale zawiodla skutecznosc i sil tez braklo, ale znow paradoskalnie ,gdyby nie sędzia to wynik byłby nawet lepszy niz w srode, oby tylko wygrac teraz wszystko do konca COYS!
3
Michał Juchniewicz
20 kwietnia 2019, 17:46
Liczba komentarzy: 28
Tu się w 100% zgadzam.
0
rossonero10
20 kwietnia 2019, 16:17
Liczba komentarzy: 26
Szkoda bo byli spokojnie do zrobienia, brak Sissoko widoczny
2
kiriak
20 kwietnia 2019, 15:55
Liczba komentarzy: 44
Olivier to taki angielski Marciniak, szkoda wyniku, 12 punktów do wzięcia
3
Michał Juchniewicz
20 kwietnia 2019, 16:16
Liczba komentarzy: 28
Trafiłeś w sedno, lepiej bym tego nie ujął.
0
wyleszczony
20 kwietnia 2019, 15:34
Liczba komentarzy: 78
Son miał dwie setki i Lucas swoje okazje, szkoda punktów. Było widać zmęczenie. No ale.. Idziemy do przodu! W Lidze Mistrzów trzeba grać.
4
Michał Juchniewicz
20 kwietnia 2019, 15:27
Liczba komentarzy: 28
Według mnie za zagranie ręką Walker'a powinniśmy mieć karnego.
2
vebq
20 kwietnia 2019, 15:39