Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Efekt Eriksena

10 sierpnia 2019, 21:13, Bartosz Krzyżanowski
Efekt Eriksena

Efekt Eriksena.

O tym jak ważnym dla nas zawodnikiem mogliśmy przekonać się w dzisiejszym meczu. Duńczyk zaczął na ławce, a w pierwszym składzie wyszedł Winks. Podczas drugiej połowy doszło do wymiany między tą dwójką. Po wejściu Eriksena gra wyglądała zdecydowanie lepiej, a dowodem na to są trzy zdobyte bramki. Christian był dziś dla mnie cichym zawodnikiem meczu.

COYS!

Źródło: własne

6 komentarzy ODŚWIEŻ

DaddyCool
10 sierpnia 2019, 22:59
Liczba komentarzy: 70
Po wejściu Eriksena gra wyglądała zdecydowanie lepiej? Całą drugą połowę cisnęliśmy zamkniętą w swoim polu karnym Villę. Eriksen nic nie zmienił, bez niego też byśmy wygrali. Bohaterami Ndombele i Kane.
0
Damian88
11 sierpnia 2019, 15:14
Liczba komentarzy: 363
Chyba ogladales inny mecz. Moze i cisnelismy w drugiej polowie, ale dopiero po wejsciu Eriksena gra zaczela wygladac sensownie.
0
DaddyCool
11 sierpnia 2019, 17:22
Liczba komentarzy: 70
Z Eriksenem od początku w zeszłym sezonie też była masa meczów, że też do 60/70 minuty nic nie wychodziło a potem cyk dwie brameczki. Eriksen nic nie zmienił. Chyba faktycznie oglądałem inny mecz. : )
0
varba
10 sierpnia 2019, 21:30
Liczba komentarzy: 4432
Jak dla mnie Winks gra za wolno i zbyt przewidywalnie. Podaje to najbliższego zawodnika, jak Sissoko na początku przygody z Tottenhamem. To dopiero pierszy mecz i mamy jeszcze LoCelso , ale nie będę miał nic przeciwko jak Kane zostanie.
0
Marcin
11 sierpnia 2019, 15:53
Liczba komentarzy: 1757
Winks to taki typ pomocnika, do którego podajesz piłkę gdy nie chcesz jej stracić. Nie bez powodu ustawiany jest znacznie głębiej niż Eriksen. Nie żebym go przeceniał (choć w meczu z Villą mi się podobał, skasowanie kontry jakoś w 40 minucie a potem zgubienie rywala balansem ciała i podanie do przodu-miodzio) ale myślę, że warto kogoś takiego mieć.
0
varba
11 sierpnia 2019, 17:29