Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Aurier chce odejść?

11 sierpnia 2019, 15:48, Marcin Kłos
Aurier chce odejść?

Według doniesień medialnych Serge Aurier chce odejść z Tottenhamu jeszcze przed zakończeniem okienka transferowego. The Mail on Sunday utrzymuje, że prawy obrońca miał o swoich zamiarach poinformować kolegów z drużyny.

Aurier nie zdołał wywalczyć miejsca w wyjściowym składzie od kiedy za 23 miliony funtów trafił na WHL z Paris Saint Germain.

Od tego czasu rozegrał w barwach Tottenhamu 22 ligowe mecze. Odejście Kierana Trippiera nie zmieniło jego sytuacji. W inauguracyjnym meczu sezonu Aurier usiadł na ławce a w pierwszym składzie wybiegł Kyle Walker-Peters.

Źródło: londonfootballnews.co.uk

5 komentarzy ODŚWIEŻ

Eidur
12 sierpnia 2019, 17:52
Liczba komentarzy: 500
Na tą chwilę nasz najlepszy prawy obrońca. Gdyby był zdrowy i KWP grałby w kilku meczach pod rząd, wtedy rozumiałbym jego frustrację. Z drugiej strony(defensywy) ani razu nie słyszałem żeby Davies głośno narzekał, że Rose gra a on nie.
0
WojtasTHFC
12 sierpnia 2019, 00:37
Liczba komentarzy: 12
Nie widzę tego żebyśmy mieli zostać z KWP... Serge jest jaki jest ale na tę chwile to nasz najlepszy nominalny PO. Gdyby nazwisko Kyle'a było jedno członowe, bez tego nieszczęsnego Peters eh...
0
varba
12 sierpnia 2019, 00:01
Liczba komentarzy: 4432
I co koledzy z drużyny poszli się sypać do prasy? To by świadczyło o fatalnej atmosferze w drużynie. Aurier nie grał bo był kontuzjowany, dopiero co wrócił do treningów po operacji. Zaskoczeniem byłoby jakby zagrał w meczu otwarcia
0
Pep
11 sierpnia 2019, 18:23
Liczba komentarzy: 108
Wydają mi się mocno wyssane z palca te spekulacje. Aurier grał wystarczająco, żeby nie mieć prawa narzekać. To, że zagrał Walker Peters z Aston Villą było raczej spowodowane tym, że był lepiej przygotowany. Aurier był na pucharze narodów afryki, nie brał udziału w przygotowaniach z drużyną, anglik natomiast brał udział we wszystkich meczach przedsezonowych.
Edytowano dnia: 11 sierpnia 2019, 18:24
0
Damian88