Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Colchester United -:- Tottenham Hotspur

Colchester United
24 września 2019, 20:45 Weston Homes Community Stadium
Tottenham Hotspur
Carabao Cup Trzecia runda

Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
21 września 2019, 13:30 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Olympiakos SFP 2:2 Tottenham Hotspur

Olympiakos SFP
18 września 2019, 18:55 Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa
Tottenham Hotspur
Champions League Polsat Sport Premium 1

Tottenham Hotspur 4:0 Crystal Palace

Tottenham Hotspur
14 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Crystal Palace
Premier League

Vertonghen: Chcę pomóc klubowi wygrywać trofea

2 września 2019, 13:52, Sebastian Safian
Vertonghen: Chcę pomóc klubowi wygrywać trofea

Wielu kibiców zdziwiło się, gdy w meczowej jedenastce przeciwko Newcastle zabrakło Jana Vertonghena. Piłkarz twierdzi, że nie został pominięty ze względu na swoją kondycję.

Belg dodał również, że kocha Tottenham i chce pomóc klubowi wygrywać trofea. 

Kocham ten klub, chcę po prostu grać tyle ile mogę i chcę pomóc klubowi w zdobywaniu trofeów. 

Aktualizacja:

Nie, nie, nie - wróciłem zdrowy. Grałem w każdym meczu przed sezonem i nie opuściłem sesji treningowej. 

Jak wyjaśnił mi menedżer przed pierwszym meczem z Aston Villą, była to decyzja taktyczna i szanuję tę decyzję. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że wróciłem do składu.

Źródło: twitter - Ricky

4 komentarze ODŚWIEŻ

Damian88
2 września 2019, 17:43
Liczba komentarzy: 340
Jezeli faktycznie lawka byla podyktowana wzgledami taktycznymi badz tez slabsza forma, to cieszy fakt, ze jednak Janek zostanie z nami w tym sezonie. Sanchez to niestety polka nizej i biorac pod uwage okres przez jaki juz u nas gra, to obawiam sie, ze nigdy nie dorowna Jankowi.
0
Capitano
2 września 2019, 16:57
Liczba komentarzy: 10
Janek to dojrzały piłkarz i nie zrobi smrodu w szatni. Szanuje decyzję trenera i gra dalej swoje.
Edytowano dnia: 2 września 2019, 17:05
0
wyleszczony