Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Trippier o przenosinach do Atletico

2 września 2019, 18:54, Sebastian Safian
Trippier o przenosinach do Atletico

Kieran Trippier powiedział, że przeprowadzka tego lata do Atletico to bardziej postęp niż regres w jego karierze piłkarskiej.

Anglik podpisał trzyletni kontrakt z „Los Colchoneros” w lipcu, a kwota transferu wynosiła 22 miliony funtów.

28-letni obrońca wyjawił, że sytuacja „za kulisowa” spowodowała, że opuścił Spurs i przeniósł się do Madrytu.

Pracuję z jednym z najlepszych trenerów na świecie. – powiedział dla AFP

Atletico jest jednym z największych klubów w Europie. Nie zrobiłem kroku do tyłu, ale do przodu.

Mówiło się również, że przenosiny do Atletico mogą zaszkodzić jego reprezentacyjnej karierze – zwłaszcza, że nie został wzięty pod uwagę podczas Ligi Narodów. W najbliższym czasie Reprezentacja Anglii rozegra mecze z Kosowem i Bułgarią, na które Kieran został powołany. Gareth Southgate obserwował piłkarza podczas ligowego meczu z Leganes.

Pisałem do niego, aby mu podziękować za przybycie i obserwowanie mnie. To wiele dla mnie znaczy, że wciąż jestem brany pod uwagę.

Źródło: SkySports

4 komentarze ODŚWIEŻ

Damian88
2 września 2019, 21:29
Liczba komentarzy: 376
A niby w czym widzi ten progres? Jezeli Barca nie zanotuje jakiegos katastrofalnego sezonu, to beda ogladac ich plecy. Marketingowo zawsze w cieniu Realu i Barcy. Najwieksza gwiazda odeszla do ligowego rywala. W pucharach LM wydaje sie poza zasiegiem. Jak tak patrze na obecny sklad Atleti, to mam wrazenie, ze swoj najlepszy okres maja juz za soba.
1
Robert
2 września 2019, 22:46
Liczba komentarzy: 305
Często w cieniu Realu i Barcy, ale niestety w porównaniu do Tottenhamu to można powiedzieć ze zrobił progres, bo jednak w ostatnie kilka lat ugrali troche wiecej jak jeden przegrany finał LM
2
Pep
3 września 2019, 16:50
Liczba komentarzy: 116
Nie zgodzę się. Real od czasu odejścia Ronaldo obniżył znacznie prezentowany poziom, Barcelona za to jest mocno uzależniona od Messiego co widać od początku tego sezounu. Siłą Atletico jest drużyna, nie indywidualności, choć tych też nie brakuje. Simeone to jeden z najlepszych w mojej ocenie trenerów i wykonuje tam świetną robotę o czym może świadczyć fakt, że dotarli do finału dwukrotnie w ostatnich latach. Od lat to jedna z najmniej tracących goli drużyna w najsilniejszych ligach świata. Myślę że ten sezon w Hiszpanii będzie należeć do nich i że w Europie też pokażą się z dobrej strony. Trzeba uszanować jego decyzję i opinie i życzyć Mu wszystkiego dobrego, szkoda tylko tej śmiesznej kwoty za jaką zmienił barwy klubowe.
1
Capitano
3 września 2019, 17:17