Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Colchester United -:- Tottenham Hotspur

Colchester United
24 września 2019, 20:45 Weston Homes Community Stadium
Tottenham Hotspur
Carabao Cup Trzecia runda

Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
21 września 2019, 13:30 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Olympiakos SFP 2:2 Tottenham Hotspur

Olympiakos SFP
18 września 2019, 18:55 Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa
Tottenham Hotspur
Champions League Polsat Sport Premium 1

Tottenham Hotspur 4:0 Crystal Palace

Tottenham Hotspur
14 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Crystal Palace
Premier League

Inter zainteresowany Eriksenem

4 września 2019, 10:47, Sebastian Safian
Inter zainteresowany Eriksenem

Nie jest żadną tajemnicą, że Christian Eriksen chce opuścić Spurs. Jak twierdzi zawodnik - chciałby po prostu spróbować czegoś nowego.

Duńczyk łączony był silnie z Realem Madryt czy Manchesterem United, a ostatnio media spekulują o Interze Mediolan. Mówi się, że Antonio Conte chętnie "przygarnąłby" pomocnika juz w styczniu.

Eriksenowi kończy się umowa z Tottenhamem następnego lata, a negocjacje przedkontraktowe, z potencjalnymi klubami może rozpocząć w styczniu.

27-letni piłkarz nie ukrywał rozczarowania, że nie udało się sfinalizować transferu w letnim okienku transferowym.

Nie, to nie było złe (naciskanie), ale to jest piłka nożna i nigdy nie wiesz co się wydarzy. Chciałbym móc decydować tak jak w grze Football Manager, ale niestety nie mogę. 

Jest wiele plotek każdego roku. Wiadomo, że w tym roku nasiliło się ze względu na to, że mój kontrakt wygasa. 

 

Źródło: Mirror

8 komentarzy ODŚWIEŻ

Eidur
4 września 2019, 15:04
Liczba komentarzy: 491
Krok wstecz? W Interze nie ma szans nic wygrać, chyba że jakiś puchar, gdy odpadnie nagle z niego cała czołówka ligi. Bardzo ambitny ruch ze strony Eriksena. Jeśli on faktycznie za rok tam przejdzie to naprawdę będzie śmiesznie.
1
trzaskal
4 września 2019, 12:23
Liczba komentarzy: 799
Po prostu dostanie dużo większą kasę.
2
heniek
4 września 2019, 12:38
Liczba komentarzy: 96
A niby nie chodzi o większą kasę a o "nowe wyzwania" lub "spróbowanie czegoś nowego". Z drugiej strony jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...
0
Marcin
4 września 2019, 13:42
Liczba komentarzy: 1747
No przecież jeszcze nie przeszedł do tego Interu... Nawet kibice Nerazzurih mieli bekę przy okazji ostatnich doniesień o zainteresowaniu Interu.
1
Damian88
4 września 2019, 16:09
Liczba komentarzy: 340
Wieksza? Pierw proponowalismy mu 150k, ostatnio 200k. Oczywiscie wartosci w funtach. Obie propozycje ponoc odrzucil. Serio wierzysz, ze Inter jest w stanie zaproponowac wieksza kase? Ja smiem watpic. Zreszta zacznijmy od tego, ze tego tematu nie musimy poruszac, bo watpie aby sam Eriksen byl zainteresowany takim kierunkiem. Przy jego pozycji, to w zasadzie chyba tylko Juve z wloskich klubow mogloby sie liczyc w walce o jego podpis.
1
wyleszczony
4 września 2019, 16:49
Liczba komentarzy: 78
Juve? Tam mają nadmiar :D Mandzukic i Can nie zostali zgłoszeni do LM nawet! Tam mają przesyt.
0
Damian88
4 września 2019, 17:19
Liczba komentarzy: 340
Bardziej chodzilo mi o pozycje klubu i sile ligi. Inter to duza marka, ale swa wielkosc zawdziecza historii. Na dzis dzien to jest polka nizej od nas. W samej lidze wloskiej wieksza marka od nas jest w zasadzie tylko Juve. Reszta to melodia przeszlosci (choc oczywiscie widac, ze w ostatnich latach cos tam drgnelo).
0
Pep
4 września 2019, 11:08