Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Sissoko: Pochettino mnie zranił ale nigdy nie myślałem o odejściu z klubu

7 września 2019, 19:38, Marcin Kłos
Sissoko: Pochettino mnie zranił ale nigdy nie myślałem o odejściu z klubu

Moussa Sissoko w rozmowie z francuskimi mediami wypowiedział się na temat swojej kariery w Tottenhamie. Pomocnik przyznał, że decyzje trenera nie zawsze mu się podobały ale mimo to, nie myślał nigdy o opuszczeniu Tottenhamu.

Francuz jest dziś podstawowym piłkarzem Tottenhamu. W poprzednim sezonie ligowym opuścił jedynie cztery mecze. Nie zawsze jednak cieszył się takim uznaniem trenera Pochettino. W sezonie 17/18 rozegrał tylko piętnaście meczy w Premier league. Z tego powodu Didier Deschamps, selekcjoner reprezentacji Francji, pominął go przy wyborze kadry na Mundial 2018. Tym samym Sissoko ominęła okazja do zdobycia tytułu mistrza świata.

Sissoko opowiedział o tej sytuacji w rozmowie z Le Parisien.

Martwiła mnie moja trudna sytuacja w klubie. Decyzje trenera mnie raniły ale takie są reguły futbolu.

Jedyne co mogłem zrobić to zdwoić wysiłki. Gdybym sobie odpuścił, znalazłbym się w piekle.

Następnie francuski pomocnik dodał: nie chciałem pogodzić się z porażką. Nigdy nie rozważałem odejścia z Tottenhamu, wszystko to jedynie jeszcze bardziej motywowało mnie aby pokazać się z dobrej strony.

Mam mentalność zwycięzcy, zawsze miałem. Nie marudziłem, nie chodziłem do mediów żeby się skarżyć, że nie gram.

Źródło: talksport.com

4 komentarze ODŚWIEŻ

kozi
8 września 2019, 14:43
Liczba komentarzy: 11
Musi popracowac nad ostatnim podaniem. Mam wrazenie, ze im blizej pola rywala tym Sissoko bardziej zesrany jest :D
0
Eidur
8 września 2019, 16:00
Liczba komentarzy: 500
Racja, w środku pola rewelacyjny zawodnik, ale już wokół pola karnego rywali radzi sobie gorzej. Podobnie było z Dembele, w środku najlepszy piłkarz, ale strzał czy ostatnie podanie to już u niego była rzadkość.
1
Vraq
8 września 2019, 11:02
Liczba komentarzy: 10
Z całym szacunkiem dla niego, bo zawsze daje z siebie wszystko i fajnie, że poczynił progres, ale według mnie z takim zawodnikiem w środku pola Tottenham nie wejdzie na wyższy poziom. W ważnych meczach Sissoko zazwyczaj jest fatalny.
0
wyleszczony
7 września 2019, 20:03