Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Danny Rose o swojej sytuacji przed sezonem

9 września 2019, 11:43, Sebastian Safian
Danny Rose o swojej sytuacji przed sezonem

Danny Rose zabrał głos w sprawie letniego okienka transferowego, w którym to został wystawiony na sprzedaż. Nie zabrano go na tournée do Azji przed sezonem, a co więcej - mówiło się, że ma szukać innego klubu.

Obrońca Spurs zagrał dotychczas we wszystkich meczach ligowych od początku sezonu, a także otrzymał szansę w reprezentacji Anglii przeciwko Bułgarom.

Rose przyznał, że jest zadowolony z tego, jak wszystko się potoczyło. Dodał również, że nie wszystkie fakty zostały ujawnione.

Nie wszystko, co opublikowano latem było w pełni prawdą i myślę, że w przyszłości będę mógł się wypowiedzieć na ten temat, w tej chwili nie chce się skupiać na negatywnych rzeczach.

Myślę, że powinienem być zadowolony, byłem wystawiony na sprzedaż, a potem zagrałem cztery pierwsze spotkania dla Tottenhamu i jedno dla reprezentacji Anglii.

Nie mogę kłamać, że jestem bardzo szczęśliwy. Chcę tylko powiedzieć, że wszystko co napisano latem nie było do końca prawdą.

Mimo, że klub wystawił 29-letniego piłkarza na sprzedaż, ten nie wątpi w swoje umiejętności oraz podkreśla, że relacje z menedżerem Mauricio Pochettino są bardzo silne.

Nie muszę nikomu nic udowadniać. Patrząc na ostatni sezon, grałem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, grałem w półfinale Ligi Mistrzów i grałem w finale. Mam więc menedżera, który we mnie wierzy.

Jeśli popatrzymy na reprezentację, mam menedżera, który za każdym razem gdy jestem dyspozycyjny, wybiera mnie. W pełni we mnie wierzy i jestem bardzo wdzięczny za to. Mam szczęście, że mam menedżerów w klubie i reprezentacji, którzy we mnie wierzą.

Nie czuję, że mam coś do udowodnienia komukolwiek. Mam wrażenie, że przez lata zrobiłem wystarczająca dużo, aby udowodnić swoją wartość. Oczywiście chcę się odpłacić wszystkim, którzy we mnie wierzą. To był świetny początek kampanii i nie mogę doczekać się co będzie dalej.

Źródło: sky sports

4 komentarze ODŚWIEŻ

Capitano
10 września 2019, 11:41
Liczba komentarzy: 13
Na szczeście gdy odejdzie to mamy Sessegnona :)
0
wyleszczony
9 września 2019, 15:38
Liczba komentarzy: 89
Póki co zachował się jak profesjonalista, nie sra tam gdzie śpi. Wiadomo, że wyciągnie brudy jak odejdzie ale brawo, że nie teraz! Dostał kiedyś po łapach od klubu lub Pocha za niewłaściwe wywiady i narzekanie.
1
heniek
9 września 2019, 14:08
Liczba komentarzy: 114
Wystawili go na sprzedaż, a zobaczyli jak trudno pozyskać piłkarza w oknie transferowym, mając jeszcze na uwadze naszego prezesa to wrócił do łask. W przyszłości opowie co się działo :)
Edytowano dnia: 9 września 2019, 14:10
1
trzaskal