Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Colchester United -:- Tottenham Hotspur

Colchester United
24 września 2019, 20:45 Weston Homes Community Stadium
Tottenham Hotspur
Carabao Cup Trzecia runda

Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
21 września 2019, 13:30 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Olympiakos SFP 2:2 Tottenham Hotspur

Olympiakos SFP
18 września 2019, 18:55 Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa
Tottenham Hotspur
Champions League Polsat Sport Premium 1

Tottenham Hotspur 4:0 Crystal Palace

Tottenham Hotspur
14 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Crystal Palace
Premier League

Danny Rose o swojej sytuacji przed sezonem

9 września 2019, 11:43, Sebastian Safian
Danny Rose o swojej sytuacji przed sezonem

Danny Rose zabrał głos w sprawie letniego okienka transferowego, w którym to został wystawiony na sprzedaż. Nie zabrano go na tournée do Azji przed sezonem, a co więcej - mówiło się, że ma szukać innego klubu.

Obrońca Spurs zagrał dotychczas we wszystkich meczach ligowych od początku sezonu, a także otrzymał szansę w reprezentacji Anglii przeciwko Bułgarom.

Rose przyznał, że jest zadowolony z tego, jak wszystko się potoczyło. Dodał również, że nie wszystkie fakty zostały ujawnione.

Nie wszystko, co opublikowano latem było w pełni prawdą i myślę, że w przyszłości będę mógł się wypowiedzieć na ten temat, w tej chwili nie chce się skupiać na negatywnych rzeczach.

Myślę, że powinienem być zadowolony, byłem wystawiony na sprzedaż, a potem zagrałem cztery pierwsze spotkania dla Tottenhamu i jedno dla reprezentacji Anglii.

Nie mogę kłamać, że jestem bardzo szczęśliwy. Chcę tylko powiedzieć, że wszystko co napisano latem nie było do końca prawdą.

Mimo, że klub wystawił 29-letniego piłkarza na sprzedaż, ten nie wątpi w swoje umiejętności oraz podkreśla, że relacje z menedżerem Mauricio Pochettino są bardzo silne.

Nie muszę nikomu nic udowadniać. Patrząc na ostatni sezon, grałem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, grałem w półfinale Ligi Mistrzów i grałem w finale. Mam więc menedżera, który we mnie wierzy.

Jeśli popatrzymy na reprezentację, mam menedżera, który za każdym razem gdy jestem dyspozycyjny, wybiera mnie. W pełni we mnie wierzy i jestem bardzo wdzięczny za to. Mam szczęście, że mam menedżerów w klubie i reprezentacji, którzy we mnie wierzą.

Nie czuję, że mam coś do udowodnienia komukolwiek. Mam wrażenie, że przez lata zrobiłem wystarczająca dużo, aby udowodnić swoją wartość. Oczywiście chcę się odpłacić wszystkim, którzy we mnie wierzą. To był świetny początek kampanii i nie mogę doczekać się co będzie dalej.

Źródło: sky sports

4 komentarze ODŚWIEŻ

Capitano
10 września 2019, 11:41
Liczba komentarzy: 10
Na szczeście gdy odejdzie to mamy Sessegnona :)
0
wyleszczony
9 września 2019, 15:38
Liczba komentarzy: 78
Póki co zachował się jak profesjonalista, nie sra tam gdzie śpi. Wiadomo, że wyciągnie brudy jak odejdzie ale brawo, że nie teraz! Dostał kiedyś po łapach od klubu lub Pocha za niewłaściwe wywiady i narzekanie.
1
heniek
9 września 2019, 14:08
Liczba komentarzy: 96
Wystawili go na sprzedaż, a zobaczyli jak trudno pozyskać piłkarza w oknie transferowym, mając jeszcze na uwadze naszego prezesa to wrócił do łask. W przyszłości opowie co się działo :)
Edytowano dnia: 9 września 2019, 14:10
1
trzaskal