Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Colchester United -:- Tottenham Hotspur

Colchester United
24 września 2019, 20:45 Weston Homes Community Stadium
Tottenham Hotspur
Carabao Cup Trzecia runda

Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
21 września 2019, 13:30 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Olympiakos SFP 2:2 Tottenham Hotspur

Olympiakos SFP
18 września 2019, 18:55 Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa
Tottenham Hotspur
Champions League Polsat Sport Premium 1

Tottenham Hotspur 4:0 Crystal Palace

Tottenham Hotspur
14 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Crystal Palace
Premier League

Lo Celso nie zagra do końca października

10 września 2019, 16:43, Sebastian Safian
Lo Celso nie zagra do końca października

Giovani Lo Celso wrócił wcześniej ze zgrupowania reprezentacyjnego do ośrodka treningowego Hotspur Way z powodu kontuzji biodra.

Pomocnik doznał urazu podczas meczu Chile - Argentyna. Teraz przejdzie okres rehabilitacji i oczekuje się, że powróci do pełni zdrowia dopiero pod koniec października.

Źródło: oficjalna

6 komentarzy ODŚWIEŻ

varba
11 września 2019, 11:37
Liczba komentarzy: 4416
Znowu się zaczyna szpital. Dlatego trzeba mieć ogromny skład jak chce się coś ugrać
1
wyleszczony
10 września 2019, 19:31
Liczba komentarzy: 78
Kurde... niezłe transfery robimy, samych kontuzjowanych kupiliśmy haha :D
0
Pep
10 września 2019, 18:06
Liczba komentarzy: 97
Wydaje się być to dobrą prognozą zważywszy na to jak wyglądał atak na jego stopę. Spodziewałem się, że potrwa to dłużej, choć wiadomo, że to tylko prognoza. Byle koledzy z środka pola byli zdrowi, za niedługo liga mistrzów dobrze będzie móc rotować składem.
0
KRIS
10 września 2019, 19:43
Liczba komentarzy: 2
Tyle że atak był na okolice kostki, a on ma kontuzję pachwiny.

Tak czy siak ręce opadają. Ndeombele przez ostatnie dwa lata w Lyon opuścił 2 mecze, ledwo trafił do nas od razu kontuzja, teraz Lo Celso. O kontuzjach z poprzedniego sezonu nawet nie będę wspominał (niewielu z naszych ich nie miało).
1
piekny
10 września 2019, 17:26
Liczba komentarzy: 191
Jeszcze sie nie rozkrecil, nie wspominajac o formie a juz out!!!!
Teraz rehabilitacja, potem kondycja a na koniec odbudowa formy i zgrania z reszta druzyny. Czyli pol sezonu z bani.
2
heniek
10 września 2019, 16:53