Oceny po meczu z Crystal Palace

14 września 2019, 22:38, Spursmania

Portal Football London ocenił naszych zawodników po wygranym 4:0 meczu z Crystal Palace. Najwyższe noty dostali: Serge Aurier, Toby Alderweireld i Son Heung-min.

Hugo Lloris - 6

Miał kilka dobrych interwencji, ale nie miał zbytnio dużo do roboty. Pierwsze czyste konto w tym sezonie.

Serge Aurier - 9

To był jego powrót do składu, dzięki jego podaniu Van Aanholt strzelił samobója, a potem Son po jego dośrodkowaniu strzelił bramkę z volleya. Nie miał zbyt wiele do roboty w obronie. Pewnie wykorzystał swoją szansę i miał dwie asysty.

Toby Alderweireld - 9

Czasami grał jak rozgrywający, kilka świetnych podań - jedno z nich Son zamienił na bramkę (na 1:0). Dobrze wykonywał swoją pracę z tyłu.

Jan Vertonghen - 7

Był bardziej cofnięty niż Toby. Zablokował ważny strzał Benteke w drugiej połowie.

Danny Rose - 8

Dobrze radził sobie z Zahą po swojej stronie. Został zmieniony przez Daviesa 15 minut przed końcem spotkania.

Harry Winks - 7

Miał znaczący wpływ na na bramki, kolejny zaangażowany mecz, dostał żółtą kartkę.

Moussa Sissoko - 7

Jak zwykle energiczny, "patrolował" pomoc. Stracił piłkę, po której Benteke miał okazję strzelić bramkę.

Erik Lamela - 8

Strzelił bramkę przed przerwą, napierał na przeciwnika i mocno pracował dla zespołu. Był bliski strzelenia drugiej bramki po podaniu Eriksena.

Christian Eriksen - 8

Duńczyk był widoczny cały czas, czasem jego "ostatnie" podanie nie było pewne jak zawsze.

Son Heung-min - 9

Strzelił pierwszą bramkę w spotkaniu po podaniu Alderweirelda. Jego drugi gol z volleya był jeszcze lepszy po dośrodkowaniu Auriera. Ostatni schodził z boiska po gwizdku sędziego.

Harry Kane - 8

Dobrze uzupełniali się z Sonem. Zagrał piękną piłkę do nadbiegającego Lameli. Miał okazję strzelić bramkę, nie udało się - ale pracował dla drużyny.