Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Mauricio Pochettino zwolniony!

19 listopada 2019, 20:51, Sebastian Safian
Mauricio Pochettino zwolniony!

Klub poinformował, że Mauricio Pochettino nie jest już menedżerem Tottenhamu.  

Źródło: twitter

20 komentarzy ODŚWIEŻ

Wduwek
20 listopada 2019, 17:55
Liczba komentarzy: 882
Pochettino wykonał w Tottenhamie bardzo dobrą robotę, ale dziękując mu za niewątpliwe dokonania w swojej pięciolatce nie można zapominać o minusach tej kadencji. Zanim Klopp zbudował Liverpool, a Guardiola wydał miliony, czyli zanim LFC i Man City odjechały reszcie, mieliśmy najsilniejszą pierwszą jedenastkę w Anglii (owszem, bez solidnych rezerw) i skończyliśmy bez trofeum, nawet bez jakiegoś "głupiego" Legaue Cup. Jak wspomniałem na początku, oceniam czas Pochettino w Tottenhamie zdecydowanie pozytywnie, ale nie idealnie.
1
varba
20 listopada 2019, 15:32
Liczba komentarzy: 4432
Przepraszam Pochettino, że zapłaciłeś taką cenę za lojalność naszemu klubowi. Zaufałeś Levy i skończyłeś z ręką w nocniku. Dzięki za wszystko!
2
Pep
20 listopada 2019, 12:12
Liczba komentarzy: 108
Dla mnie zupełnie niezrozumiała decyzja. Owszem klub w tym roku gra poniżej oczekiwań, ale trzeba pamiętać o tym co zrobił Pochettino dla klubu. Moim zdaniem wzniósł drużynę na wyższy poziom, to za jego czasow systematycznie znajdowaliśmy się w top4. Nawet jak jeden sezon nie zagralibyśmy w europejskich pucharach nie byłoby tragedii. To był trudny okres dla kogutów. Budowa nowego stadionu, zablokowany rynek transferowy, a kiedy była możliwość transferów trafiły się kontuzje. Jeżeli klub będzie miał politykę zwalniania trenera po jednym słabszym sezonie, w tym przypadku nawet nie połowie to nie wróżę klubowi sukcesów i współczuję trenerom, którzy będą musieli pracować pod taką presją. Druga kwestia jakoś nie potrafię sobie wyobrazić współpracy na Lini Mourinho - Levy. Ehh... Jestem zdruzgotany.
1
Marcin
20 listopada 2019, 15:57
Liczba komentarzy: 1757
Otóż to. Mógłbym napisać niemal dokładnie to samo.

Mnie martwi też jedno. Mourinho to menago zupełnie inny niż Pochettino. Taka zmiana to radykalne zerwanie z dotychczasową polityką. Pachnie mi zagraniem pod publiczkę.
0
krzyżacki
19 listopada 2019, 23:42
Liczba komentarzy: 246
Niech ten celebryta Mu, bo przecież od dawna nie jest to trener, tylko bohater pseudotrenerskich telenoweli, nie włazi do tego klubu ze swoimi usyfionymi butami. Levy chyba nie ogłupiał, by spełniać jego kluczowy warunek- jakieś pół banki na transfery
1
KRIS
20 listopada 2019, 08:14
Liczba komentarzy: 3
Za późno
0
DaddyCool
20 listopada 2019, 09:40
Liczba komentarzy: 70
Man United siwego było najlepszym United po odejściu SAF. Można go nie lubić ale nie podważajmy faktów.
0
Eidur
19 listopada 2019, 23:25
Liczba komentarzy: 500
Levy mnie zaskoczył zwolnieniem Pochettino już teraz, ale możliwe że doszli razem do porozumienia i to nie była jednostronna decyzja. Kto by teraz nie przyszedł, to sam prezes powinien wyciągnąć wnioski z całej sytuacji i trochę zmienić klubową politykę.
1
modafashion
19 listopada 2019, 23:01
Liczba komentarzy: 28
Nareszcie.. + widzialem ostatni mecz Pochettino i, jak sie szybko ogarniemy, zobacze domowy debiut nowego trenera
0
spucoys
19 listopada 2019, 21:56
Liczba komentarzy: 9
Jose trenerem :)
0
Robert
19 listopada 2019, 22:10
Liczba komentarzy: 303
gdzie jest takie info?
0
piekny
19 listopada 2019, 21:53
Liczba komentarzy: 196
Osobiscie mysle, ze powinien zostac do konca sezonu a w styczniu czyski i jesli by nie bylo znacznej poprawy wtedy.....
Ale nie ukrywajmy 2019 to tragedia.
Moim zdaniem wina w braku przewietrzania szatni.
0
Robert
19 listopada 2019, 22:13
Liczba komentarzy: 303
on stracił szatnie, gdzieś czytałem ze on treningi oglada na kamerach a nie normalnie z boiska, wydaje mi się ze problem to był jednak w nim
1
spucoys
19 listopada 2019, 21:46
Liczba komentarzy: 9
Zapomnijcie o fartownej LM. Przecież praktycznie cały 2019 rok to porażka w lidze. Fatalne wyniki ile można czekać?
0
heniek
19 listopada 2019, 21:10
Liczba komentarzy: 114
I znowu będziemy bili się o LE :(

A miał być to projekt długoterminowy...
0
DaddyCool
19 listopada 2019, 21:33
Liczba komentarzy: 70
Na razie to dzięki Pochowi bijemy się o utrzymanie z szóstą najwięcej wartą kadrą świata. Dał nam wiele, ale od początku 2019 zaczął się gubić i niech życiówki Sona i Lucasa w LM nie przysłaniają Ci trzeźwej oceny sytuacji. Musiał odejść, szkoda, że nie miesiąc szybciej.
2
Robert
19 listopada 2019, 21:46
Liczba komentarzy: 303
był 5 lat, troche dużo czasu miał
Pod koniec zeszłego sezonu nie wiele brakło a wypadlibyśmy z grania w LM, taki dramat był pod koniec
2
heniek
20 listopada 2019, 12:40
Liczba komentarzy: 114
Macie racje, mam klapy na oczy jak kon po tej LM...
0
varba
20 listopada 2019, 15:29
Liczba komentarzy: 4432
@DaddyCool Dzięki Pochowi? To Poch sprzedał Dembele w styczniu? Kiedy się wszystko posypało? Mam nadzieję, że Pochettino przemówi na temat co się działo za kulisami. Zamiast przebudować drużynę z okna na okno, to Levy zrobił sobie 2 lata przerwy. Teraz całe szambo wyjebało Pochettino w twarz i za co, za lojalność. Mógł pierdolnąć zabawkami i być królem, ale uwierzył Levy, że tego okna będzie inaczej. A było jeszcze gorzej. Kupowanie kontuzjowanych piłkarzy w ostanim dniu okna, wypychanie piłkarzy poza klub, a potem ich nie sprzedanie (Danny Rose, Aurier, Wanyama), żeby zalegali i robili smród w szatni. Kończące się kontrakty, piłkarze którzy stoją jedną nogą w drzwiach i sami nie wiedzą czego chcą.
0
spucoys
19 listopada 2019, 20:57