West Ham - Tottenham 2:3

23 listopada 2019, 14:24, Spursmania

Drużyna Tottenhamu pokonała na wyjeździe West Ham 3:2 (2:0). Przez pierwsze minuty żadna z drużyn nie postarała się o zdobycie bramki. Sytuacja ta uległa zmianie w 36. minucie. Wynik otworzył Heung-Min Son (asysta Dele Alli). Kilka minut później, bo w 43. minucie na listę strzelców wpisał się Lucas (asystował Heung-Min Son). Wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza część spotkania. Po zmianie stron goście podwyższyli wynik meczu, a wszystko za sprawą trafienia Harry'ego Kane'a (49. minuta). Przy tej bramce asystę zaliczył Serge Aurier. Ekipa West Ham do głosu doszła w 73. minucie za sprawą gola Michaila Antonio. W doliczonym czasie gry (97. minuta) wynik dla gospodarzy podwyższył Angelo Ogbonna. Do końca widowiska rezultat już nie uległ zmianie. Ostatecznie Tottenham wygrywa na ciężkim terenie 3-2. Na chwilę obecną można z pełną stanowczością powiedzieć, że José Mourinho zalicza udany start na ławce trenerskiej Spurs.

Sędzia: M. Oliver

Frekwencja: 59.930 (Stadion: Olympic Stadium - Londyn)

7 komentarzy ODŚWIEŻ

Kamilos
24 listopada 2019, 02:33
Liczba komentarzy: 565
dobrze, szczęśliwie dla Jose że zaczął od drużyny w najgorszej formie w całej lidze i z amatorem na bramce(to jest fenomen aby klub z PL i do tego taki bogaty nie mial na lawce bramkarza) i dobrze ,że Antonio nie grał od początku, bo pewnie byśmy tego nie wygrali. Sissoko na lawce ,ale na Dier na boisko, wiec wychodzi na zero,chociaz nie, obecnie wolę Francuza zdecydowanie. Za to Lucas juz chyba nie będzie dyskryminowany ,lecz akurat , to co on zepsuł na początku drugiej połowy, to głowa mała.Ostatnie pol godziny fatalne jak ostatnio. Terminarz na szczęście sprzyja ,bo teraz u siebie Olympiakos i Bournemouth też w nienajlepszej formie i bez Kinga, więc mamy czas ,by się poprawić i rozpędzić. A potem MU na OT tez w nie formie , więc na najważniejszy mecz z Chelsea możemy być już mentalnie odbudowani
0
24 listopada 2019, 19:36
Czyli jakby zagrał Antonio, to rozwiązałoby wszystkie problemy w obronie West Hamu. Antonio skasowałby wszystkie nasze ataki. Jakby to, jakby tam to. Jakby Antonio grał od początku to nie miałby tyle siły, żeby nas rozbijać w końcówce. Wszedł na zmęczonych obrońców, więc miał przewagę merytoryczną. Na początku by im nie pomógł bo to my kontrolowaliśmy środek pola. Jak tak lubisz gdybać to pogdybaj pozytywnie bo JAKBY Kane i Lucas wykorzystali swoje setki to dawno mecz by się skończył.
3
Damian88
24 listopada 2019, 22:27
Liczba komentarzy: 445
Dokladnie. Mam wrazenie, ze niektorzy beda ten mecz oceniac przez pryzmat koncowki, a fakty sa takie, ze gdyby nie zabraklo nam skutecznosci, to zakonczyloby sie pogromem. Z przebiegu to w tym meczu blizej bylo 5:0, niz remisu.
2
KogutSpurs
25 listopada 2019, 16:03
Liczba komentarzy: 79
Gdyby zawodnik z WHU dostał czerwoną kartkę, to może by nam nie wpakowali 2 goli.....
Nie ważne co by było gdyby, jest jak jest. A jak już gdybać, to w obydwie strony, a nie tylko w jedną.
0
Marcin
23 listopada 2019, 20:26
Liczba komentarzy: 1784
Nie udało mi się obejrzeć meczu ale jedna rzecz mnie ucieszyła. Sissoko zdrowy a na ławce.

23 listopada 2019, 14:44
Jest i 3:0. Dzisiaj tylko potwierdza sie, ze cos musialo nie grac w szatni. Majac taka jakosc w kadrze, takie mecze wlasnie w takim stylu powinnismy wygrywac.
1

1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%

Użytkownicy online: Gości online: 110 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek