Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC. Szkoda zmarnowanych sytuacji...

11 stycznia 2020, 20:26, Spursmania

Tottenham Hotspur przegrał 0:1 z Liverpoolem FC na Tottenham Hotspur Stadium. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił Roberto Firmino, który w łatwością ograł debiutującego Tangangę w polu karnym, a następnie oddał strzał na bramkę Paulo Gazzanigi. Podopieczni Jose Mourinho mieli szansę doprowadzić do remisu w 75 minucie, ale Son nie wykorzystał 100% sytuacji. Sześć minut później, wynik próbował zmienić jeszcze Giovani Lo Celso, ale jego strzał oddany wślizgiem nie znalazł drogi do bramki strzeżonej przez Alissona Beckera.

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur: Gazzaniga, Aurier, Tanganga, Alderweireld (C), Sanchez, Rose (Lamela 69'), Winks, Eriksen (Lo Celso 69'), Dele, Lucas, Son.

Ławka: Vorm, Vertonghen, Sessegnon, Dier, Skipp, Lamela, Lo Celso

Liverpool FC: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain (61' Lallana), Mane, Salah, Firminho

Ławka: Adrian, Minamino, Lallana, Shaqiri, Origi, Phillips, Williams

Żółte kartki: Gomez (23'), Oxlade-Chamberlain (39')

Bramki: Firmino (37')

Źródło: własne / twitter

3 komentarze ODŚWIEŻ

qwela
12 stycznia 2020, 13:21
Liczba komentarzy: 38
Mimo przegranego meczu, jest wiele pozytywów. Miejmy nadzieje, że to dobry prognostyk na przyszłość, bo jeszcze tydzień temu nic nie wskazywało na to. Może to ten dłużej przepracowany czas na treningu z drużyną o którym mówił Mourinho. Mam nadzieje, że częściej zobaczymy z przodu Lamelę i Lo Celso bo naprawdę dobrze wyglądali na tle Liverpool'u
Edytowano dnia: 12 stycznia 2020, 13:22
0
heniek
11 stycznia 2020, 23:28
Liczba komentarzy: 119
Mogliśmy to wygrać z palcem w d... Zabrakło szczęścia. Te setki Sona i Lo Celso eh...
0
Kamilos
11 stycznia 2020, 20:35
Liczba komentarzy: 565
ja naprawde nie rozumiem skoro ten liverpool taki mocny to po co musi oszukiwać, żeby wygrać i nic mnie to nie obchodzi niech sobie wygrywa w taki sposob. Dla mnie mecz skonczyl sie w 67 minucie po kryminale jakim dopuscil sie ten smiec robertson, mogł skonczyc kariere w debiucie Tangangi ,a potem co, jeszcze próbował tego samego na Toby`m dawno po wybiciu pilki przez niego, jest var albo go nie ma w końcu, obrzydlistwo...
2

1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek