Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
6 grudnia 2020, 17:30 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Chelsea FC 0:0 Tottenham Hotspur

Chelsea FC
29 listopada 2020, 17:30 Stamford Bridge
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 2:0 Manchester City

Tottenham Hotspur
21 listopada 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Manchester City
Premier League

West Bromwich Albion 0:1 Tottenham Hotspur

West Bromwich Albion
8 listopada 2020, 13:00 The Hawthorns
Tottenham Hotspur
Premier League

Bergwijn na ostatniej prostej

26 stycznia 2020, 18:11, Michał Bylicki
Bergwijn na ostatniej prostej

Holenderskie media donoszą, że Steven Bergwijn jest na ostatniej prostej w drodze do Tottenhamu. Pogłoski potwierdza menadżer PSV, mówiąc że piłkarz zakomunikował chęć odejścia z klubu. Dlatego został odsunięty od składu w meczu przeciwko Twente 

Steven Bergwijn zanotował w tym sezonie 10 asyst i zdobył 5 goli w Eredivisie. Transfer 22 letniego Holendra potwierdza filozofię prezentowaną w tym oknie. Mourinho na konferencji powiedział, że będzie to okno sprzyjających warunków bardziej niż zaspokajania potrzeb składu. 

Źródło: Spursmania

Autor

Z wykształcenia ekonomista-administrator. Na studiach odkryłem, że zupełnie mnie to nie interesuje. Od kilkunastu lat mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje jako kontroler jakości. Tottenhamowi kibicuję od 2004 roku, pasja która w przeciągu lat przerodziła się w obsesję. Ze Spursmanią współpracuję od 2008 roku. Poza piłką nożną interesuje mnie polska siatkówka, sporty walki na poziomie lokalnym i światowym, historia i polityka.

5 komentarzy ODŚWIEŻ

Kamilos
27 stycznia 2020, 12:56
Liczba komentarzy: 447
Wymiana trenerów trochę nas kosztowała, więc może teraz byłby Bruno zamiast Gedsona. Ktoś kto się interesuje eredivisie może powiedzieć czy Bergwijn to typowa 9tka ,czy raczej taki boczny napastnik jak Son ,który od biedy może też tam zagrać, bo mi właśnie na takiego wygląda.
Akurat z ofensywą też mamy spore problemy, bo w ostatnich 5 ligowych meczach strzelaliśmy tylko przeciwko najgorszej drużynie w lidze,a problemy w defensywie wynikają też z gry ofensywnych piłkarzy, którzy słabo wracają i pomagają, więc nie zwalajmy wszystkiego na obrońców.Poza tym łatwiej dostać ofensywnego piłkarza za pół darmo niż porządnego obrońcę , na których prawdopodobnie trzeba będzie poczekać do lata, bo ich w dodatku trzeba bardziej zgrać z resztą drużyny niż napastników.
Moglibyśmy pójść na zakład z Lipskiem, że zwyciężca zabiera za darmo pokonanym stopera;) i zabrać im Upamecano, chociaż w naszej obecnej formie trudno przewidywać nasze zwycięstwo, aczkolwiek reaktywny styl Pitołaja lepiej pasuje przeciwko lepszym drużynom.
A ten Ze Luis to była tylko plotka, bo to kawał byka, przydałby się taki w razie czego??
0
Marcin
27 stycznia 2020, 16:07
Liczba komentarzy: 1777
To raczej piłkarz w typie Sona. Tak mi się kojarzył a potem spojrzałem na Whoscored i jeśli wierzyć ich statystykom to dobrze kojarzyłem.
0
Damian88
26 stycznia 2020, 18:42
Liczba komentarzy: 389
Ciekawy transfer. Wczesniej nie bylo nawet poglosek o naszym zainteresowniu. Jedyne co mnie martwi, to fakt, ze robimy podobny blad co Barcelona - kazdy widzi, ze defensywa kuleje, a my wzmacniamy ofensywe.
0
varba
26 stycznia 2020, 19:15