Bramka w 94 minucie! Aston Villa 2:3 Tottenham Hotspur

16 lutego 2020, 16:58, Spursmania

W ramach spotkania Premier League - Tottenham Hotspur wygrał z drużyną Aston Villa 2:3. Cztery bramki w tym meczu - strzelili podopieczni Jose Mourinho.

Na prowadzenie drużyna The Villans wyszła już w 9 minucie, bramkę samobójczą zanotował Toby Alderweireld. Kilka minut później, obrońca Spurs zrewanżował się za błąd i po zamieszaniu w polu karnym, oddał strzał na bramkę Pepe Reiny, dzięki czemu doprowadził do remisu.

Tuż przed przerwą, karnego (nie) wykorzystał Son - Pepe Reina zdołał obronić strzał Koreańczyka, ale przy dobitce nie miał już szans. W 53 minucie gola na 2:2 ustrzelił Bjorn Engels. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem - w 94 minucie "sam na sam" wyszedł Son i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.

Aston Villa 2:3 Tottenham Hotspur

Aston Villa: Reina, Engels, Konsa, Hause, Guilbert, Drinkwater, Luiz, Targett, El Ghazi, Sanatta, Grealish
Ławka: Taylor, Nakamba, Hourihane, Trezeguet, Baston, Nyland, Elmohamady

Tottenham Hotspur: Lloris, Davies, Alderweireld, Sanchez, Aurier, Dier, Winks, Bergwijn, Alli, Moura Son
Ławka: Vertonghen, Lo Celso, Gazzaniga, Ndombele, Skipp, Fernandes, Tanganga

Źródło: twitter / własne