Kolejna porażka Kogutów

1 marca 2020, 17:44, Marcin Kłos

Dzisiejszy mecz w Premier league zakończył się trzecią z rzędu porażką Tottenhamu. Tym razem Koguty na własnym boisku uległy 2-3 Wolverhampton.

Po ligowej porażce z Chelsea Koguty pilnie potrzebowały punktów. Tym bardziej, że tym razem piłkarzom Tottenhamu przyszło zmierzyć się z rywalem o miejsce w przyszłorocznej edycji Ligi mistrzów.

Po pierwszej połowie meczu z Wolverhampton wydawało się, że Tottenham wreszcie przełamie złą serię. Koguty po trafieniach Stevena Bergwijna oraz Serge'a Auriera prowadziły 2-1. Dwie asysty zanotował Dele Alli. Gola dla Wilków zdobył Doherty.

Niestety, druga połowa to zwycięska ofensywa rywala. Wolverhampton zdobył dwie bramki i ostatecznie zwyciężył 3-2. Na listę strzelców wpisali się Jota oraz Jimenez.

Tym samym Tottenham na własne życzenie znacznie skomplikował sobie sytuację w tabeli. W tej chwili wydaje się, że to nasz dzisiejszy rywal jest bliżej miejsca premiowanego awansem do Champions league.