Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur 3:0 Leeds United F.C.

Tottenham Hotspur
2 stycznia 2021, 13:30 Tottenham Hotspur Stadium
Leeds United F.C.
Premier League

Wolverhampton FC 1:1 Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
27 grudnia 2020, 20:15 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 0:2 Leicester City

Tottenham Hotspur
20 grudnia 2020, 15:15 Tottenham Hotspur Stadium
Leicester City
Premier League

Liverpool FC 2:1 Tottenham Hotspur

Liverpool FC
16 grudnia 2020, 21:00 Anfield
Tottenham Hotspur
Premier League

Ferdinand: Tottenham idealny dla Coutinho

27 marca 2020, 16:06, Marcin Kłos
Ferdinand: Tottenham idealny dla Coutinho

Jak dalej potoczą się losy Philippe Coutinho? Rio Ferdinand uważa, że Brazylijczyk powinien trafić do Tottenhamu.

Coutinho w 2018 roku trafił z Liverpoolu do FC Barcelony za 130 milionów funtów. Od tamtej pory jego kariera znalazła się na zakręcie. O jego sytuacji wypowiedział się były obrońca Manchesteru United, Rio Ferdinand.

Gdy występował w Liverpoolu był niesamowitym piłkarzem ale kiedy stamtąd odszedł nie radzi sobie.

Próbował odnaleźć się w Barcelonie, następnie nienajlepiej poszło mu w Bayernie.

Uważam, że to świetny gracz, wielki talent ale potrzebuje pomocy.

Myślę, że jego karierę na właściwe tory mógłby przywrócić powrót do Premier League, do odpowiedniego klubu.

Jeszcze niedawno powiedziałbym, że to Manchester United ale oni sprowadzili już Bruno Fernandesa. 

Idealnie pasowałby do Tottenhamu. Byłby wspaniałym wzmocnieniem. Tacy piłkarze jak Kane, Dele czy Son skorzystaliby na jego obecności.

Philippe Coutinho to wychowanek brazylijskiego Vasco da Gama. Z rodzimej ligi trafił do Interu Mediolan. Stamtąd wypożyczany był do Vasco oraz Espanyolu Barcelona. Szczyt jego kariery to występy w Liverpoolu.

 

​​​​​

Źródło: Teamtalk.com

3 komentarze ODŚWIEŻ

tomasz87
3 kwietnia 2020, 22:23
Liczba komentarzy: 60
Analogicznie Coutinho nie jest idealny dla Tottenhamu. To nawet nie jest równia pochyła, a coraz większa przepaść. Na co byłoby on u nas? Żeby Lucas nie czuł się osamotniony?
0
DaddyCool
28 marca 2020, 19:02
Liczba komentarzy: 85
Bruno Fernandes jest od Cou tańszy, mniej zarabiający, lepszy piłkarsko i bardziej głodny. Szkoda, że go odpuściliśmy.
1
RAFO THFC
28 marca 2020, 17:04